1. Dziś niedziela Bożego Miłosierdzia zapraszamy wszystkich na uroczystą koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 przed wystawionym Najśw. Sakramentem.
  2. Koła Żywego Różańca zapraszają wszystkie grupy parafialne dziś na spotkanie wielkanocne po Mszy św. o godz. 11.30.
  3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z niedzieli palmowej 25 marca. Zapraszamy na różaniec o godz. 18.00 i Mszę Św. o godz. 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych na 2019 rok. Bardzo proszę szczególnie o zgłaszanie z rocznym wyprzedzeniem intencji jubileuszowych w rocznicę ślubu i w rocznicę urodzin.
  5. Pierwsza komunia święta klasy III w naszej: parafii 27 maja o godz. 12.00. Rocznica pierwszej komunii świętej dla klas IV szkoły podstawowej 3 czerwca godz. 11.30. Odpust parafialny 9 czerwca, festyn parafialny 24 czerwca.
  6. Rok 2018 został ogłoszony przez papieża Franciszka rokiem św. Józefa. Dlatego z naszej parafii jest organizowania pielgrzymka do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 12 maja br. Przejazd do Kalisza autokarami, ale można też własnym samochodem. Zapisy od przyszłej niedzieli.
  7. Zespół Szkół im. Ks. Konarskiego – Klasyk w Skierniewicach zaprasza na dzień otwarty 13 kwietnia w godzinach 16.00-19.00. Więcej informacji na plakacie informacyjnym.
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary w czasie świąt wielkanocnych, ministranci i lektorzy bardzo dziękują za wsparcie ich funduszu. W przyszłą niedzielę III- cią miesiąca zbiórka na budowę kościoła.