1. Dziś dzień kobiet ! Wszystkim paniom życzymy wiele łask Bożych dużo pokoju, miłości od najbliższych, radości i dziękujemy za Wasza obecność, pomoc i pracę, za wszelkie dobro jakiego doświadczamy od Was każdego dnia.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek godz. 17.45 i o godz. 19.00. Gorzkie Żale – niedziela godz. 18.15. w piątek wielkiego adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.30 z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Dziś Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowań do pierwszej komunii świętej godz. 17.00
  4. Ekstremalna Droga Krzyżowa – Rejon Skierniewice 20 marca – piątek. Trasy do wyboru:

Niepokalanów 42 km; Św. Maksymiliana;

Skierniewice – Łowicz – Skierniewice (pętla) 57 km; Św. Wiktorii;

Skierniewice – Puszcza Mariańska – Skierniewice (pętla) 45 km – św. Stanisława Papczyńskiego. Zapisy tylko przez stronę internetową: www.edk.org.pl – rejon Skierniewice. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpoczyna się Mszą Św. w kaplicy parafii Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.30.

  1. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  2. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedziele trzecią miesiąca comiesięczna zbiórka na budowę naszej świątyni.
  3. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Wilna proszone są o wpłacenie zaliczki 200 zł do ks. Mirosława po numer konta zapraszamy do zakrystii.
  4. 14 marca zapraszamy wszystkie panie na VII Diecezjalny Dzień Kobiet, którego organizacji podjęła się redakcja Gościa Niedzielnego we współpracy z Miastem Skierniewice, Siostrami Apostolinkami, paniami zaangażowanymi w Dzieło Dzielnych Kobiet oraz skierniewickim parafiami. Podobnie jak w latach ubiegłych, w programie Diecezjalnego Dnia Kobiet będą świadectwa, wykłady, spotkanie przy kawie i ciastku. W centrum wydarzenia znajduje się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Franciszka Dziuby. Organizatorzy proszą, aby każda z Pań, w miarę możliwości, zabrała ze sobą kawałek ciasta i włączyła się w zbiórkę pieniędzy dla małej skierniewiczanki Diecezjalny Dzień Kobiet na Skierniewicach na OSIR-e.