1. Msza Święta dla dzieci i rodziców klas III-cich przygotowujących się do pierwszej komunii świętej za tydzień 14 listopada – godz. 17.30. Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w modlitwie różańcowej w miesiącu październiku. Siostrom Świętej Rodziny i paniom dziękuję za opiekę nad dziećmi podczas modlitwy.
  2. 11 listopada – czwartek rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, święto narodowe a w naszej diecezji uroczystość Św. Wiktorii – głównej patronki diecezji. Msze Św. tego dnia w układzie niedzielnym godz. 8.00, 10.00, 11.30 17.30 19.00.
  3. Przez miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej oraz wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  4. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej.
  5. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie 20 listopada godz. 19.30 serdecznie zapraszamy
  6. Wyjazd dla grupy udającej się szlakiem Powstania Warszawskiego w sobotę 13 listopada godz. 8.30 parking przy kościele.
  7. Siostry Apostolinki zapraszają na pielgrzymkę do Lasek k. Warszawy do nowej błogosławionej Matki Czackiej w sobotę 13 listopada. Wyjazd z parkingu Castoramy o godz. 12.30 powrót około godziny 19.30 – koszt 50 zł. W programie Eucharystia. Serdecznie polecam i zapraszam.
  8. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny, dla dzieci mamy „ziarenko”. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary i wszelkie wpłaty indywidulane. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Bardzo prosimy o zakładanie maseczek w kościele podczas Mszy Św. i nabożeństw. Bardzo dziękuję za zrozumienie.
  10. Zapraszamy po kalendarze ścienne diecezji łowickiej na 2022 rok.