1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci w ramach przygotowania do pierwszej komunii, młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
 2. Nabożeństwo fatimskie, ostatnie w tym roku 13 października – sobota, zapraszamy na różaniec godz. 18.00 następnie Msza Św. o godz. 18.30, po Mszy Św. procesja światła. Zapraszamy dzieci i wszystkie wspólnoty parafialne.
 3. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania 13.10.2018 godz. 10.00 w kaplicy.
 4. Siostry Apostolinki nowym roku szkolnym i duszpasterskim serdecznie zapraszają młodzież na Spotkania Młodzieżowe. Więcej informacji na plakacie. Siostry zapraszają na Adoracje Biblijno – Powołaniowe a także na Spotkania ze Słowem Bożym tzw. Lectio divina. Na stoliczku są dostępne ulotki z informacjami i datami spotkań zarówno dla młodzieży jak i dla dorosłych.  Zapraszamy na spotkania.
 5. W przyszłą niedzielę 14 października Msza dla dzieci rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej godz. 17.00
 6. XI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 10-19 października. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem formacyjno- artystycznym min. warsztaty muzyki liturgicznej, koncert zespołu Tymoteusz. Wszelkie informacje na plakatach.
 7. III Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II, Papieża, Polaka 14 października – niedziela w dzień papieski. Trasa biegu prowadzi z naszej parafii pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30, bezpośrednio po zakończonej Mszy św. początek biegu. Dziękujemy za zorganizowanie biegu skierniewickiemu stowarzyszeniu Olimpijczyk.
 8. Dziękujemy grupie pielgrzymkowej z Włoch za ufundowanie puszki do udzielania komunii pod dwiema postaciami.
 9. Zapraszamy na 350 rocznice konsekracji Bazyliki Katedralnej w Łowiczu 14 października godz. 12.00
 10. Dziękujemy za złożone ofiary. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny z filmem, dzieci zapraszamy po ziarenko.
 11. Próba scholii dziecięcej w przyszłą niedzielę godz. 10.30 w przedszkolu. Zapraszamy chętne dzieci do śpiewania.
 12. Wspólnie z Biurem podróży organizujemy w dniach 15-23 lutego wyjazd na narty do Włoch, osoby zainteresowane zapraszamy po program.