1. 15 sierpnia kl. Michał Michalski z naszej parafii przyjemnie wieczyste śluby zakonne w Zgromadzeniu Księży Zmartwychwstańców w Suliszewie. Śluby: czystości, posłuszeństwa i ubóstwa. Proszę abyście pamiętali w swoich osobistych modlitwach za Michała.
  2. 13 sierpnia – sobota – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 (niedzielna) następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, parafian, dzieci do niesienia figurek dzieci fatimskich, proszę przynieść świece na procesję światła.
  3. W poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 17.30 i godz. 19.00. Poświęcenie wiązanek ziela i kwiatów podczas każdej Mszy św. Wiązanki zostały przygotowane przez Panie ze Wspólnoty Kół Żywego Różańca za co bardzo serdecznie dziękujemy. Tego dnia o godz. 7.30 będą śpiewane Godzinki ku czci Matki Bożej – zapraszamy.
  4. Miesiąc sierpień jest miesiącem abstynencji i trzeźwości zachęcamy do powstrzymania się od spożywania alkoholu i ofiarowania swojej abstynencji w intencji osób uzależnionych.
  5. Od 6 do 14 sierpnia na mszy świętej wieczornej o godz. 18.30 są odczytane treści programu duchowego pielgrzymki. Zapraszamy w te dnia na Mszę Św.
  6. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny.