1. Z wielką radością informujemy, że nasz parafianin diakon Rafał Piotr Woronowski, alumn VI Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu otrzyma święcenia kapłańskie 3 czerwca br. – jest to zapowiedź druga.
  2. Siostry Świętej Rodziny organizują 13 maja pielgrzymkę na Jasną Górę dla rodzin osób powołanych i wspierających powołania a także dla wszystkich chętnych. Są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd w sobotę 13 maja godz. 6.30 spod naszego przedszkola.
  3. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii świętej o godz. 17.30. Msza Św. dla dzieci i rodzin z naszego przedszkola w niedzielę o godz. 16.00
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za otrzymane sadzonki kwiatowe na okna do przedszkola i kaplicy.
  5. Dziękuje wszystkim zgromadzonym na Mszy Św. i modlitwę przy kapliczce w zeszłą środę oraz za złożoną ofiarę przy tej okazji.
  6. W miesiącu maju nabożeństwa „majowe” w dni powszednie i sobotę o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30, Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na budowę kościoła oraz za regularne wpłaty na konto parafialne.
  8. W najbliższym czasie będą organizowane pielgrzymki do sanktuariów: Obór 20.05 i do Lichenia 11 czerwca. Więcej informacji są podane na tablicy ogłoszeń.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy dziś za obecność pośród nasz ks. Mirosława i kl. Bartosza z pierwszego roku WSD w Łowiczu.