1. Jutro 8 marca międzynarodowy dzień kobiet. Wszystkim paniom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, wiele łask Bożych, miłości i wdzięczności od najbliższych, zdrowia, rozwoju duchowego i wiele radości na każdy dzień.
  2. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15.
  3. Zapraszamy na całonocną adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy piątek wielkiego postu. Prosimy o zapisy na listę by w ciągu nocnego czuwania kaplica nie była bez osób czuwających. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich, którzy w tym czasie potrzebują wyciszania, spotkania ze Słowem Bożym i Chrystusem Eucharystycznym.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii już w przyszłą niedziele 14 marca i w niedzielę 21 marca. Dni spowiedź 26 i 27 marca.
  5. Wizyta u osób starszych i chorych z sakramentem namaszczenia chorych 27 marca. Proszę o składanie zgłoszeń w kancelarii lub telefonicznie.
  6. Ekstremalna Droga Krzyżowa – Rejon Skierniewce 19 marca – piątek. Trasy do wyboru: Niepokalanów 42 km; Św. Maksymiliana; Skierniewice – Łowicz – Skierniewice (pętla) 57 km; Św. Wiktorii; Skierniewice – Puszcza Mariańska – Skierniewice (pętla) 45 km; św. Stanisława Papczyńskiego. Zapisy tylko przez stronę internetową edk: edk.org.pl. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpoczyna się Mszą Świętą w kaplicy parafii Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.30 w piątek 19 marca br. Bliższe informacje w mediach społecznościowych.
  7. W tym trudnym czasie pandemii uświadamiamy sobie jak ważna jest ludzka solidarność i troska o potrzebujących podstawowe produkty spożywcze i rzeczy do życia. Dlatego w wielkim pości przed świętami wielkanocnymi wznawiamy naszą parafialna akcję PRP czyli Paczka Robi Paczkę wraz z fundacją Niebo Otwarte. Prosimy o produkty spożywcze różnego rodzaju z długim terminem ważności, środki czystości itp. Niech ta zbiórka będzie dla nas okazją do składania jałmużny wielkopostnej i już dziś dziękuję za Waszą solidarność z najuboższymi.
  8. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem KRS wyłożone na stoliczku za ławkami i na stronie internetowej parafii. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto parafialne, dziesięciny i darowizny. Zapraszamy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego. Na stoliczku za ławkami wyłożone jest ziarenko dla dzieci.
  10. Fundacja „Niebo Otwarte” i punkt charytatywny „ARKA” dziękują za zbiórkę środków finansowych w zeszłą niedzielę. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.