1. Spotkanie dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej 20 lutego (sobota) godz. 16.00 w kaplicy.
  2. Kurs dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa w dnia 12-13 lutego. Konferencje będą się odbywały w piątek 12.02 od godz. 19.30 do 21.00 i w sobotę 13.02 w godzinach: 9.00 – 12.30 i 13.30 – 16.00. Zapraszamy serdecznie zainteresowanych narzeczonych i prosimy o kontakt telefoniczny.
  3. W czwartek 11 lutego liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes tego dnia obchodzimy światowy dzień chorego. Proszę pamiętać w swoich modlitwach tego dniach o osobach: obłożnie chorych, w podeszłym wieku, przebywających w szpitalach, chorych zarażonych wiarusem.
  4. Rozpoczęła się rekrutacja do naszego przedszkola im. Świętej Rodziny do grupy tradycyjnej i grupy Montessori. Informacje szczegółowe i karty do zgłoszenia dziecka do pobrania na stronie internetowej przedszkola. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców.
  5. Szkoła Podstawowa „Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach rozpoczęła rekrutację dla klasy startowej i pierwszej na nowy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców do kontaktu mailowego lub telefonicznego z sekretariatem szkoły. Szczegóły na plakacie, który jest umieszczony na drzwiach wejściowych do kaplicy i przedszkola.
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary.