1. Siostry Bernardynki z Łowicza we wtorek zakończą haftowanie pierwszej chorągwi parafialnej z wizerunkiem Matki Bożej z naszego obrazu i z drugiej strony z wizerunkiem Najświętszego Serca Panna Jezusa. Dlatego zapraszam   8 grudnia – wtorek w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny na Mszę Św. o godz. 18.30 i poświęcenie pierwszej historycznej chorągwi parafialnej. Po Mszy Św. nasza schola zaśpiewa Akatyst – przepiękny hymn kościoła wschodniego śpiewany ku czci Bogarodzicy. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane do puszek na chorągiew i Panią z Kół Żywego Różańca za zorganizowanie zbiórki.
 2. Adwent to czas wielu inicjatyw duchowych i materialnych, które mają zbliżyć nas do Jezusa i drugiego człowieka. Mamy pomóc drugiemu człowiekowi ale i sobie zrozumieć ile dobra i miłości jest w nas samych. Dlatego rozpoczynamy naszą parafialną akcje świąteczną: PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Proszę o przynoszenie w miarę możliwości różnego rodzaju produktów spożywczych i środków czystości, zabawek oraz proszę o zgłaszanie osób, do których paczka powinna dotrzeć w tym roku przed świętami. Nasza akcja pomocy będzie trwała do 20 grudnia. Proszę o składanie produktów w koszu wystawionym w kaplicy i zapisywaniu na kartkach osób potrzebujących.
 3. Roraty w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00 w sobotę o godz. 8.00.
 4. Zapraszam do osobistej modlitwy w intencji budowy naszego kościoła i przypomnę, że w poniedziałek po Mszy Św. modlimy się na nowennie do św. Józefa w intencji budowy kościoła.
 5. Zapraszamy na nasz kiermasz świąteczny. Fundusze zebrane przy okazji kiermaszu i rozprowadzaniu świątecznych cegiełek zostaną przeznaczone na budowę kościoła. Cegiełki jak zboczycie są rożnego rodzaju ozdobne bąki, poduszki świąteczne, ciastka piernikowe, jako ozdoby choinkowe i w różnej cenie.
 6. Opłatek w naszej parafii będzie roznoszony przez Pana Organistę, pana kościelnego i radnych parafialnych od 10 grudnia a w przyszłą niedzielę będzie można nabyć opłatek w naszej kaplicy. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na budowę kościoła. I tak w czwartek 10 grudnia ul. Skłodowskiej numery nieparzyste; 11 grudnia ul. Skłodowskiej numery parzyste od godz. 16.00; 12 grudnia ul. Nowobielańska obie strony od godz. 15.00
 7. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy Św. Siostry Apostolinki z nasze parafii w ramach roku życia konsekrowanego przybliżą nam swoje życie zakonne, powołanie i realizowany charyzmat. Będziemy wspólnie modlili się w intencji powołań z naszej parafii.
 8. Można wesprzeć caritas diecezjalną poprzez zakup świecy na stół wigilijny duża w cenie 15 zł, mała 5 zł.
 9. Spotkanie dla osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do ziemi świętej dziś godz. 15.30.
 10. Spotkanie dla Pań Bielanek w sobotę 12 grudnia godz. 14.30 zaprasza s. Ewa
 11. Tego dnia zapraszamy wszystkich chętnych i w każdym wieku do naszego przedszkola na warsztaty gdzie będziemy przygotowywać ozdoby świąteczne o godz. 9.30 w bardzo miłej rodzinnej atmosferze.
 12. Dziękujemy za złożone ofiary i ofiary indywidualne wpłacane na konto parafii.
 13. Dziękuję Panu Jarkowi za ufundowanie upominków dla dzieci.
 14. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów dzieci i niepełnosprawnych Wspólna Troska organizuje kwestę świąteczną na rzecz stowarzyszenia.