1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:

8 stycznia – poniedziałek: ul. Leśnej Polanki       

9 stycznia – wtorek: ul. Kubusia Puchatka oraz Blok  

10 stycznia – środa: ul. Jana Brzechwy numery parzyste

           11 stycznia – czwartek: ul. Jana Brzechwy numery nieparzyste

           12 stycznia – piątek: ul. Skłodowskiej od Armii Krajowej do ul. Widok; (numery nieparzyste)

           13 stycznia – sobota: ul. Skłodowskiej od nr. 205 (czyli od lasu) do ul. Armii Krajowej do nr. 135; (numery nieparzyste)                                

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą hojność. Plan wizyt umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

  1. Kreda i kadzidło za objaśnieniem zapisu skrótu na drzwiach wejściowych będzie wyłożona na stoliczku za ławkami. Przed błogosławieństwem poświęcanie kredy i kadzidła. Drzwi wejściowe naszych domów oznaczamy skrótem błogosławieństwa C+M+B 2018  to znaczy:”Christus Mansionem Benedicat” – czyli „Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie” lub: „Chryste błogosław temu domowi/mieszkaniu”. Krzyżyki między literami to nie plusiki tylko krzyże jak znak błogosławieństwa. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców i dzieci klas III szkoły podstawowej w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej godz. 17.00
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt w dniach 8-11 lutego br. w Warszawie. Wszelkich bliższych informacji udziela Siostra Aneta.
  5. Od poniedziałku rozpoczynamy okres zwykły w kościele, który potrwa do 14 lutego czyli do środy popielcowej.
  6. W niedzielę 7 stycznia o godz. 20.00 w Drugim Programie Telewizji Polskiej transmitowany będzie na żywo Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej. Podczas trwania koncertu prowadzona będzie zbiórka „smsowa” na rzecz ofiar wojny w Syrii i mieszkańców zniszczonego miasta Aleppo. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Każdy z nas może się do niej przyłączyć, wysyłając smsy w trakcie transmisji koncertu. Dochód trafi na konto Caritas Polska.