1. Roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00.
  2. Wtorek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza Św. na roratach 6.45 i wieczorem o godz. 18.30
  3. Rekolekcje w tym roku będą w dniach 19-20 grudnia. Przez te dni będziemy dyżurować w konfesjonale i spowiadać. Będzie możliwość indywidualnego umówienia się do spowiedzi w dogodnym czasie np. w ciągu dnia. Proszę zorganizować spowiedź dla osób starszych.
  4. Zapraszamy po indywidualny odbiór opłatka do kaplicy. W niedzielę opłatek będzie wyłażony na stoliku przed głównym wejściem do przedszkola a w tygodniu na stoliczku za ławkami. Proszę o przekazanie tej informacji osobom nieobecnym w kaplicy na Mszy Świętej. Proszę zadbać o osoby starsze, samotne, sąsiadów. Bóg zapłać za złożone ofiary przy tej okazji.
  5. W naszej parafii w czasie adwentu coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych różnego rodzaju najlepiej z długim terminem ważności, środki czystości, słodycze. Proszę o zgłaszanie adresów osób, do których dostarczymy przygotowane paczki. Akcja zbierania produktów do niedzieli 20 grudnia.
  6. Społeczność szkolona Ekonomika zaprasza do udziału w zbiórce artykułów pierwszej potrzeby dla pacjentów chorych na Covid przebywających w szpitalu. Prosimy o szczoteczki, mydło, żele, rękawiczki, papier, ręczniki środki czystości. Akcja trawa do 15 grudnia. Rzeczy te przynosimy do szkoły Ekonomik ul. Działkowa 10.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko, które jest wyłożone na stoliczku za ławkami. Świece Caritas na stół wigilijny duże w cenie 15 zł,  małe 6 zł – Bardzo dziękujemy za przygotowanie dekoracji adwentowej w kaplicy.