1. 11 listopada uroczystość św. Wiktorii, głównej patronki diecezji łowickiej, Msze św. w układzie niedzielnym. Tego dnia także Narodowe Święto Niepodległości upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
  2. Biskup Łowicki udzielił dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru piątku oraz od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 11 listopada 2022 r., w Uroczystość św. Wiktorii. Wierni korzystający z niniejszej dyspensy mają obowiązek podjąć inną formę zadośćuczynienia: np. modlitwę w intencjach Ojca Świętego, modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące, jałmużnę czy inne uczynki pobożności i miłości.
  3. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej oraz wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  4. W przyszłą niedziele 13 listopada na Mszę Św. o godz. 17.30 zapraszam dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej.
  5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Nazaret z naszej parafii zaprasza na Mszę Św. z Modlitwa o uzdrowienie 19 listopada godz. 19.30.
  6. Podział wydrukowanych wypominek na poszczególne dni tygodnia jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.
  7. Kalendarze ścienne diecezji łowickiej na rok 2023 w cenie 8 zł, serdecznie polecamy.