1. 13 sierpnia – niedziela – nabożeństwo fatimskie, godz. 18.30 modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem, Msza Św. o godz. 19.00 po Mszy Św. procesja światła z figura Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, parafian, dzieci do niesienia figurek dzieci fatimskich, proszę o przynieść świece na procesję światła.
  2. Panie ze Wspólnoty Kół Żywego Różańca zapraszają do robienia i przygotowania bukietów z kwiatów i ziół na poświęcenie 15 sierpnia.
  3. Miesiąc sierpień jest miesiącem abstynencji i trzeźwości zachęcamy do powstrzymania się od spożywania alkoholu i ofiarowania swojej abstynencji w intencji osób uzależnionych.
  4. Od jutra do 14 sierpnia na mszy świętej o godz. 18.30 będą odczytane treści programu duchowego pielgrzymki. Zapraszamy w te dnia na Mszę Św. i do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.
  5. Kancelaria parafialna nie będzie czynna w środę 9 sierpnia, zapraszamy w poniedziałek i piątek godz. 17-18.
  6. Bóg zapłać dziś za złożone wszelkie ofiary, darowizny, dziesięciny, regularne wpłaty na konto parafialne, indywidualne ofiary. Jak widać posadzka już jest połażona w całości kościoła jeszcze jeden tydzień pracy i będzie widać cały efekt ułożonego granitu – bardzo dziękuję !
  7. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny.