1. Zapraszamy na nabożeństwa śpiewania litanii Loretańskiej do Matki Bożej przed wystawionym Najśw. Sakramentem w dni powszednie: godz. 18.00, niedziela o godz. 18.30.
  2. Bardzo dziękuję za wspólna modlitwę i za złożone ofiary podczas Mszy Św. przy kapliczce na skrzyżowaniu ulicy Widok, Czerwonej i Skłodowskiej: 288 zł. Msza Św. w intencji modlących się w tym miejscu zostanie odprawiana 21.07 o godz. 8.00
  3. Pierwszy czwartek miesiąca 10 maja. Msza św. o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione za powołania i o powołanych.
  4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Msze Św. w układzie niedzielnym.
  5. 13 maja w niedzielę pierwsze nabożeństwo Fatimskie z koronacją i poświeceniem figury Matki Bożej. Przebieg nabożeństwa będzie następujący: majowe o godz. 18.30, Msza św. godz. 19.00 po Mszy Św. różaniec przed wystawianym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo proszę o przyniesienie świec na procesję. Zapraszamy wspólnoty parafialne: Koła Żywego Różańca, Bielanki, Odnowę w Duchu Świętym Nazaret, Głos Pana, Scholę Parafialną, ministrantów, lektorów, dzieci, młodzież, rodziców całe rodziny, zgromadzenia zakonne. Na pierwszym spotkaniu Fatimskim modlimy się za Rodziny o miłość, pokój w rodzinach.
  6. Spotkanie organizacyjne przed komunią dla rodziców i dzieci: 10 maja czwartek godz. 19.00 w kaplicy. Obecność obowiązkowa, o godz. 18.30 czyli przed spotkaniem odbiór strojów komunijnych po poprawkach w wejściu do przedszkola.
  7. Pielgrzymka do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 12 maja br. Zapisy u Pani Marianny Kowalskiej. Wyjazd z naszej parafii o godz. 6.00 a 5.40 z parkingu Castoramy. W sanktuarium św. Józefa spotykamy się o godz. 8.30 w sanktuarium. Mszy św. o godz. 9.00 następnie zwiedzanie Kalisza. Powrót około godz. 17.00.
  8. Wspólnota charyzmatyczna ze Skierniewic „Głos Pana” zaprasza na wspólne świętowanie dziesięciolecia istnienia wspólnoty w wigilię Zesłania Ducha świętego 19 maja od godz. 17.00 na Rynku głównym naszego miasta. Zaproszenie i dokładny program na dziwach wejściowych do kaplicy.
  9. 19 maja pielgrzymka do sanktuarium w Oborach wyjazd z parkingu Castoramy o godz. 5.40 a od nas o godz. 6.00
  10.  Bóg zapłać dziś za złożone ofiary.