1. Dziś pierwszą niedzielę wielkiego postu na prośbę Przewodniczącego Episkopatu Polski i Naszego biskupa diecezjalnego będą zbierane ofiary do puszki na rzecz pomocy poszkodowanym w Ukaranie.
  2. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15.
  3. Każdego dnia w naszej parafii, odmawiamy przed Mszą Św. o godz. 18.00 różaniec. Intencja główną tej modlitwy jest: „o pokój na świecie” i zapraszam przychodźcie na tę modlitwę w tygodniu.
  4. 8 marca zapraszamy Panie na Mszę św. o godz. 18.30, która będzie sprawowana w intencji o Boże bł. dla Pań.
  5. W przyszłą druga niedzielę miesiąca Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej godz. 17.30.
  6. Siostry Świętej Rodziny zapraszają 19 marca (sobota) na dziękczynną pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd autokarem spod Przedszkola o godz. 12.00. W programie m.in. Droga Krzyżowa, Apel Jasnogórski i Msza Św. o 24.00 a po niej powrót do Skierniewic. Szczegółowy plan oraz telefon do zapisów na plakacie lub u sióstr w przedszkolu.
  7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii 1,2,3 kwietnia a Ekstremalna Droga Krzyżowa 8 kwietnia.
  8. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. Dziękujemy za złożone ofiary w zeszłą niedzielę.
  9. Punkt charytatywny Arka zebrał w miesięcy styczniu: 1059 zł, wszystkie zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc dla uchodźców z Ukrainy przybywających do naszego miasta.
  10. Zbiórki charytatywne dla Ukrainy:

– przez punkt charytatywny Arka i Fundację Niebo Otwarte: środki medyczne, opatrunkowe inne środki apteczne. Rzeczy dostarczamy do biura KOMA ul. Nowobielańska 45a lub składamy w kapicy bocznej naszego kościoła.

– Pomoc przez Miasto Skierniewice, produkty różnego rodzaju żywności i czystości, apteczne – dostarczamy do OSiR ul. Pomologiczna.

– Caritas Polska zbiórki w pierwszą nadzielę wielkiego postu.