1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła dla oznaczenia drzwi naszych domów. Drzwi wejściowe naszych domów oznaczamy skrótem błogosławieństwa C+M+B 2019  to znaczy:Christus Mansionem Benedicat – czyli „Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie” lub: „Chryste błogosław temu domowi/mieszkaniu”. Między literami kreślimy krzyże na znak błogosławieństwa. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:

7 stycznia – poniedziałek: ul. Gójskiego

8 stycznia – wtorek: ul. Skrzypka, ul. Armii Krajowej

9 stycznia – środa: ul. Skłodowskiej od ul. Czerwonej do ul. Przemysłowej i ul. Czerwona

10 stycznia – czwartek: ul. Skłodowskiej od ul. Przemysłowej do domów Nadleśnictwa i domy Nadleśnictwa

11 stycznia – piątek: ul. Skłodowskiej od ul. Widok do ul. Armii Krajowej 

12 stycznia – sobota: Skłodowskiej od ul. Armii Krajowej do lasu

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na najbliższy tydzień umieszczony jest umieszczony na stronie internetowej parafii. W sprawach kancelaryjnych parafii przez czas kolędy proszę o kontakt telefoniczny.

  1. W imieniu Kół Żywego Różańca zapraszamy wszystkie grupy parafialne: Ministrantów, Lektorów, Bielanki, Dzieci Boże, Odnowę w Duch Św., Wspólnotę Głos Pana, Koła Żywego Różańca, Scholę, Domowy Kościół na coroczny opłatek Bożonarodzeniowy wspólnot parafialnych: 13 stycznia po Mszy Św. o godz. 11.30.
  2. Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii w przyszłą niedzielę 13 stycznia godz. 17.00
  3. W miesiącu styczniu są wolne intencje mszalne w tygodniu o godz. 7.00 rano.