1. W miesiącu listopadzie podczas Mszy św. o godz. 18.30 są czytane wypominki za zmarłych, podzielone na trzy części w układzie: poniedziałek/czwartek cz. I, wtorek/piątek cz. II, środa/sobota cz. III. Podział na trzy części jest podany w gablocie i na drzewach wejściowych.
  2. Do ósmego listopada można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko za dusze w czyśćcu cierpiące na zwykłych warunkach czyli: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie kościoła/kaplicy, odmówić tam modlitwę pańską (ojcze nasz), oraz pomodlić się w intencji Papieża.
  3. W sobotę 11 listopada – Święto Niepodległości 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach. W naszej diecezji Łowickiej Uroczystość Św. Wiktorii głównej patronki diecezji. W Łowiczu procesja o godz. 10.00 i Msza Św. w Katedrze. W naszej kaplicy Msza Św. o godz. 00, 10.00 i 18.30 – Msza niedzielna bo to sobota, serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  4. W zeszłą niedzielę ośmiu młodych panów z naszej otrzymało promocję lektorską. Rodzicom gratulujemy a nowo promowanym lektorom życzymy błogosławieństwa Bożego i dużo radości z pełnienia posługi lektora w parafii. Dziękujemy za Wasza obecność.
  5. W przyszłą niedzielę drugą miesiąca o godz. 17.00 Msza Św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej z naszej parafii.
  6. Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za tak liczny udział w nabożeństwach różańcowych w miesiącu październiku i wspólną modlitwę.
  7. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018 zapisy w kancelarii i po Mszy św.
  8.  Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na budowę kościoła.
  9. Zachęcamy do oddawania krwi dla ks. Konrada – proboszcza z parafii Rawka w Skierniewicach w związku z dalszym leczeniem księdza. Krew oddajemy w naszym skierniewickim szpitalu niezależnie od grupy krwi.