1. Msze Święte w dni powszednie o godz. 7.30 i godz.18.30 w niedzielę Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 17.30 i 19.00.
 2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą przygotowywać się do pierwszej komunii świętej w tym roku szkolnym i katechetyczny w czwartek 9 września godz. 19.30 w kościele.
 3. Fundacja Niebo Otwarte organizuje w dniu dzisiejszym  charytatywny piknik rodzinny 'Skierniewice dla Łukasza’ na skierniewickim Skateparku na Widoku w godzinach 15:00-20:00.Będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Zebrane środki będą przeznaczone na rehabilitację poudarową dla  Łukasza mieszkającego w Skierniewic
 4. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 5. Od czerwca br. Msze święte sprawujemy w nowym kościele. Przejecie do nowej świątyni to także najlepsza okazja by cieszyć się wspólnym uczestnictwem w liturgii Mszy Świętej w nowej świątyni. By ta nowość i piękno świątyni była także w naszej modlitwie, w naszym uczestnictwie we Mszy Św. potrzeba naszego zaangażowania jako wspólnoty parafialnej.
  • Dlatego w czasie Mszy Św. w dni powszednie o godz. 7.30 po odczytaniu Słów Ewangelii będzie chwila ciszy na osobiste bycie w obecności Słowa Bożego.
  • Na Mszach wieczornych oprócz środy będzie wygłoszona homilia – krótkie kazanie.
  • Jesteśmy parafią pod wezwaniem Matki Bożej dlatego każdego dnia przed Mszą Świętą panie z kół żywego różańca modlą się modlitwą różańcową w intencjach wielu naszych parafian i nie tylko dlatego zapraszamy do tej modlitwy także osoby młodsze aby wspólnie modlić się modlitwa różańcową.
  • Na Mszy św. o godz. 10.00 w co druga niedzielę będzie głoszone kazanie do dzieci.
  • Zapraszamy także do posługi przy ołtarzu chłopców od trzecie klasy szkoły podstawowej. Zapraszam także do służenia panów, którzy w młodości byli ministrantami a mają wewnętrzną potrzebę bycia blisko ołtarza. Spotkanie organizacyjne dla chętnych 19 września niedziela po Mszy Św. o godz. 11.30
  • Zapraszam ministrantów i lektorów na zbiórkę w piątek 10 września godz. 19.15
  • Zapraszamy do czytania czytań i modlitwy powszechnej podczas Mszy Św. w tygodniu i w niedzielę. Czytanie na poszczególne dni można przeczytać wcześniej lub odszukać w aplikacji Biblia lub w czytaniach na każdy dzień.
  • Zachęcamy do wspólnego śpiewu podczas Mszy Św. już niedługo pojawi się ekran na którym będą wyświetlane pieśni. Zapraszamy do naszej scholii parafialnej, chcemy żeby w niej były osoby w każdy wieku dlatego zapraszamy: dzieci, młodzież, osoby dorosłe. Zachęcamy także do śpiewania psalmu – czyli pieśni między czytaniami w tygodniu jak i w niedzielę. Próba scholii we wtorek godz. 19.30 bliższe informacji udzieli pan Artur.
  • Spowiedź pół godziny przed Mszą Święta wieczorną o godz. 18.30 i w niedzielę przed lub w trakcie Mszy Św.
  • Udzielamy komunię świętą na rękę w pierwszej kolejności. Proszę pamiętać o odpowiednie postawie przy przyjmowaniu komunii świętej na rękę. Ręka mniej używana na górę a ręka więcej używana na dół. Kapłan kładzie komunie na rękę i nie odchodząc, spożywamy najświętszy sakrament przed księdzem. Po przyjęciu komunii dopiero dochodzimy. Nie spieszymy się.