1. Dziękuję panom za przybycie i pomoc w sprzątaniu terenu naszej działki parafialnej przed festynem parafialnym i dziękuję Panu Michałowi za pomoc w sprzątaniu terenu ciężkim sprzętem.
  2. Dziękuję wszystkim za wczorajsze uczestnictwo w odpuście parafialnym, modlitwy i adoracje w intencji budowy kościoła. Dziękuje wszystkim, którzy przez swój udział uświetnili Mszę Św. wieczorną i procesje eucharystyczną.
  3. Dziś zapraszam wszystkich na II Festyn Parafialny pod hasłem: „Wspólnie budujemy kościół”. O godz. 17.00 ks. Biskup Andrzej F. Dziuba dokona uroczystego poświęcenia placu pod budowę kościoła. Zapraszam całe rodziny do dwóch aktów upamiętniających to wydarzenie. Przez „kapsułę czasu” i tzw. „pierwszy szpadel”. Chcę dziś być do waszej dyspozycji, zrobić sobie z każdym zdjęcie na placu pod budowę. Przypomnę program i oczywiście przynosimy z sobą parę złotych na różne atrakcje, właściwie wszystko jest po 5 zł. Ciasta przynosimy od godz. 14.00 do salki a zapisy na bieg przy stoisku sędziowskim.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim organizatorom festynu parafialnego, radzie parafialnej, sponsorom i ofiarodawcom.
  5. Dziś nie będzie Mszy Św. o godz. 19.00 !
  6. Pielgrzymka do sanktuarium św. Anny koło Wrocławia 12 czerwca. Wyjazd o 2.00 w nocy, parking Castoramy przyjazd 22.00. koszt 80 zł. są jeszcze wolne miejsca.
  7. 18 czerwca pielgrzymka diecezji Łowickiej na Jasną Górę przed peregrynacją cudownego obrazu MB w naszej diecezji jesienią tego roku. Proszę o zapisy w kancelarii parafialnej.
  8. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego drukarki, monitory, sprzęt AGD przez Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie każdego dnia od godz. 17.00 w pierwszym garażu. Akcja będzie trwała do 8 czerwca br.
  9. Dyrekcja szkoły podstawowej nr. 2 w Skierniewicach, rada pedagogiczna, rodzice i uczniowie zapraszają na obchody upamiętniające 100 – lecie szkoły w dniu 10 czerwca br. rozpoczęcie uroczystości godz. 9.15
  10. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w miesiącu czerwcu, każdego dnia o godz. 18.00
  11.  Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę.