1. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątki wielkiego postu z udziałem dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
  2. Zapraszamy w każdy piątek wielkiego postu po nabożeństwie drogi krzyżowej o godz. 19.00 na adoracja Najświętszego Sakramentu, niech każdy z nas znajdzie chwilę by w ciszy adorować Najśw. Sakrament i poświęcić czas dla Jezusa i siebie. Prosimy o wpisywanie się na listę godzinową adoracji.
  3. Rekolekcje wielkopostne 17-19 marca: piątek, sobota, niedziela – rekolekcje wygłosi ks. Marek Dziewiecki. Plan rekolekcji umieszczony na drzwiach wejściowych.
  4. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w sobotę 18 marca godz. 15.00
  5. 8 marca międzynarodowy Dzień Kobiet już dziś składamy wszystkim paniom najlepsze i najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i zapraszamy na Mszę Św. w środę o godz. 18.30.
  6. Przedszkole Świętej Rodziny w Skierniewicach zaprasza także na warsztaty dla rodziców: „Randkę małżeńską” – 5 marca o godz. 15.30, „Warsztaty Montessori” – 12 marca, warsztaty plastyczne: 30 marca i 18 maja. Szczegóły na plakatach, na stronie internetowej przedszkola.
  7. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach rozpoczęła rekrutację na nowy rok szkolny. Zapraszamy na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się w sobotę 18 marca br., w siedzibie szkoły, przy Al. Niepodległości 4 w godzinach od 10.00 do 12.30. W programie prezentacja modelu dydaktyczno-wychowawczego szkoły oraz gry i zabawy edukacyjne dla dzieci, programowanie, zajęcia plastyczne, interaktywne gry integracyjne. Więcej szczegółów na plakacie i nas stronie internetowej szkoły.
  8. Redakcja „Gościa Niedzielnego” zaprasza na X Diecezjalny Dzień Kobiet hasało tegorocznego spotkania: Jestem Kobietą – Lubię to – Weź mnie za rękę ! Wydarzenie rozpocznie się w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Bliższe informacje na plakacie.
  9. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Mokrej Prawej zaprasza dzieci pięciolatki i sześciolatki oraz przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na DNI OTWARTE SZKOŁY 9 marca w godzinach 16.30- 17.30
  10. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne dzisiejszej niedzieli.