1. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15.
  2. Rekolekcje Wielkopostne będą w dniach: 2, 3, 4 kwietnia rekolekcjonista o. Radosław Rafał ze Zgromadzenia Świętej Rodziny.
  3. 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet zapraszamy Panie na Mszę Św. o godz.18.30 a już dziś życzymy Paniom wiele łask Bożych, pokoju, miłości i radości oraz zadowolenia z najbliższych. Niech Matka Boża – Matka Pięknej Miłości ma Was w swojej opiece.
  4. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową tylko dla Mężczyzn 10 marca ze Skierniewic do Niepokalanowa przez Miedniewice Klasztorne 38 km – nocą. Rozpoczęcie drogi Krzyżowej o godz. 19.30 przy naszym krzyżu parafialnym. Czas przejścia 8 godzin w ciszy i mroku nocy, przez Miedniewice Klasztorne, Szymanów. Zapraszamy wszystkich panów, którzy chcą zmierzyć się z sobą i modlić się za swoją rodzinę. Zapisy prowadzi ks. Proboszcz.
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca Msza Św. dla rodziców i dzieci komunijnych godz. 17.30.
  6. W imieniu Rektora WSD w Łowicz zapraszamy na dni otwarte dla panów w wieku szkoły ponadgimnazjalnej i studentów w dniach 10-12 marca br. więcej informacji na plakacie.
  7. Pielgrzymka do sanktuarium w Świętym Krzyżu i Misterium Męki Pańskiej w Kałków Godów: 25 marca. Pielgrzymka do Częstochowy i Leśniowa 2.04 Wszystkie informacje u Pani Marianny.
  8. Od dzisiejszej niedzieli 5 marca rozpoczynamy zapisy intencji mszalnych na 2018 rok. Przypominamy o intencjami jubileuszowych w rocznicę ślubu i urodzin oraz za zmarłych z naszych Rodzin. Zapisy dziś po Mszy Św. i w tygodniu w godzinach czynnej kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku godz. 17.00-18.00.
  9. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat na dzień otwarty do naszego przedszkola im. Świętej Rodziny, 7 marca godz. 16.00. Trwają już zapisy do naszego przedszkola zapraszamy rodziców po deklaracje.
  10. Zachęcam do wpłacania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS są wyłożone na stoliczku za ławkami
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tace.