1. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli, Msze Św. w układzie niedzielnym godz. 8, 10, 11.30, 19.00 Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła dla oznaczenia drzwi naszych domów. Drzwi wejściowe naszych domów oznaczamy skrótem błogosławieństwa C+M+B 2019  to znaczy:Christus Mansionem Benedicat – czyli „Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie” lub: „Chryste błogosław temu domowi/mieszkaniu”. Między literami kreślimy krzyże na znak błogosławieństwa.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na najbliższy tydzień:

7 stycznia – wtorek: ul. Kubusia Puchatka + Blok – dwóch księży

8 stycznia – środa: ul. Brzechwy numery nieparzyste – dwóch księży 

 9 stycznia – czwartek: ul. Brzechwy numery parzyste – dwóch księży 

 10 stycznia – piątek: ul. Króla Maciusia – dwóch księży  

 11 stycznia – sobota: ul. Leśnej Polanki – dwóch księży            

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na najbliższy na następny tydzień umieszczony jest na stronie internetowej parafii. Woda święcona jest wystawiona na stoliczku za ławkami.

W sprawach kancelaryjnych parafii przez czas kolędy proszę o kontakt telefoniczny. Przez czas kolędy nie ma Mszy Św. wieczornej w dni powszednie o godz. 18.30. Msze św. rano o godz.7.00

  1. Bardzo serdecznie dziękuje za zorganizowanie tzw. żywej szopki. Dziękuję panu Sławkowi i Krzysztofowi za przywiezienie zwierząt i opiekę nad nimi. Dziękuję panu Arturowi i panu Tadeuszowi za zrobienie szopki, panu Tomaszowi i pracownikom za przygotowanie terenu pod szopkę, panu Krzysztofowi i Mariuszowi za zorganizowanie oświetlenia.
  2. Dziś o godz. 17.00 Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św.
  3. Zapraszamy na Mszę Świętą w ramach projektu „Urzekająca” 6 stycznia godz. 17.00 jest propozycja rozwoju życia duchowego dla pań.
  4. Zapraszamy na opłatek organizowany przez Koła Żywego Różańca dla wszystkich grup parafialnych w przyszłą niedzielę 12 stycznia po Mszy Św. o godz. 11.30 Zapraszam ministrantów lektorów, scholę, scholę dziecięco-młodzieżową, domowy kościół, wspólnotę Głos Pana, radę parafialną.
  5. Zapraszamy na spotkanie ze świecką misjonarką Asią Piątkowską, pod hasłem: „Zambia w odcieniach miłości” Asia opowie o swoim kilku miesięcznym pobycie w Zambi. Spotkanie odbędzie się 11 stycznia o godz. 17.30 w kawiarence przy parafii Miłosierdzia Bożego na Zadębiu  – Skierniewice