1. 11 listopada, w przyszłą niedzielę 100-na rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia Stowarzyszenie Tradycji 26 Skierniewickiej Dywizji Piechoty w naszej parafii zaprezentuje wystawę pod tytułem: Polskie Drogi do Niepodległości 1914-1918, Skierniewiczanie w Walce o Niepodległość. Po Mszy Św. o godz. 10.00 i 11.00 będzie można oglądać militaria z tego okresu. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
  2. Zapraszamy także w przyszłą niedzielę na koncert w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skierniewicach o godz. 19.00 pod hasłem: Widok na Polskę. Więcej informacji na plakacie.
  3. Uroczystość Świętej Wiktorii dziewicy i męczennicy głównej patronki naszej diecezji: 11 listopada – niedziela. Początek uroczystości w Łowiczu o godz. 10.00 w kościele Świętego Ducha.
  4. Przyjmujemy wypominki za zmarłych, przez miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach podczas Mszy Św. Podział wypominek na trzy części umieszczonych jest na drzwiach wejściowych do kaplicy.
  5. Dziękujemy panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy skręcaniu dźwigarów, zapraszamy chętnych w tym tygodniu. Za poświęcony czas i wykonaną pracę w imieniu całej wspólnoty parafialnej bardzo dziękujemy. W środę rozpocznie się montaż dźwigarów wewnątrz kościoła.
  6. Msza Święta i spotkanie dla dzieci i rodziców klas III-cich przygotowujących się do pierwszej komunii świętej za tydzień godz. 17.00. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w modlitwie różańcowej w miesiącu październiku. Siostrom Św. Rodziny i bielankom za opiekę nad dziećmi podczas modlitwy.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Pielgrzymka do Świebodzina na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopada. Wyjazd z parkingu Castoramy godz. 4.00 powrót około godz. 21.00. Zapisy u Pani Marianny.