1.W przyszłą niedzielę 11 października spotkanie dla dzieci i rodziców, przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej z klas trzecich szkoły podstawowej:  godz. 17.30.

2.Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Dla dzieci jest konkurs na obecność podczas różnica.

4.Zapraszamy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca diecezji łowickiej do sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach – 10 października br. Wyjazd grupy ze Skierniewic o godz. 8.30 z parkingu Castoramy powrót około godz. 16.00. są jeszcze wolne miejsca.

5.Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II a w tym roku setną rocznicę urodzin wielkiego Papieża – Polaka: 18 października – niedziela w dzień papieski. Trasa biegu prowadzi z parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30. Początek biegu o godz. 13.00. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk.

6.Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto parafialne. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny, dzieci zapraszamy po „Ziarenko”