1. Dziś spotkanie organizacyjne dla Grupy Fioletowej o godz. 17.00 w parafii Niepokalanego Serca NMP. Na spotkaniu będzie możliwość zapisania się na pielgrzymkę.
  2. 6 sierpnia wyrusza XXIV Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa do sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Przez czas trwania pielgrzymki w dni powszednie w naszej kaplicy podczas homilii będą czytane rozważania konferencji pielgrzymkowych i w ten sposób będzie możliwość uczestniczenia duchowo w pielgrzymce. Zabieram z sobą wszystkie Wasze intencje i wyruszam na pielgrzymi szlak. Na stronie internetowej pielgrzymki: lppm.pl jest tzw. „skrzynka intencji” można tam wpisywać intencje, w których pielgrzymi będą modlili się w każdej grupie każdego dnia pielgrzymki, ale też zachęcamy do składania intencji, które grupa filetowa zabierze z sobą na pielgrzymi szlak. Intencje składamy na stoliczku za ławkami. W tych intencjach codziennie ofiarujemy trud pielgrzymowania, różaniec, drogę krzyżową, godzinki i wszelkie modlitwy.
  3. 6 sierpnia wtorek Święto Przemienienia Pańskiego zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.30
  4. Panie z Kół Żywego Różańca zapraszają do robienia wianków zielnych na 15 sierpnia.
  5. Pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Salentyńskiej w Dębowcu 18 sierpnia. Wyjazd z parkingu Castoramy godz. 3.00 przyjazd około godz. 22.00 koszt 80 zł zgłoszenia do pani Marianny
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zapraszamy po gazetę: Gość Niedzielny. Życzymy wszystkim dobrych wakacji.