1. Dziś ks. Michał odprawi w naszym kościele mszę św. prymicyjną o godz. 12.00. Ks. Michała polecamy Bogu w naszych modlitwach. Przyjmując tego dnia uroczyste błogosławieństwo od ks. Prymicjanta możemy uzyskać odpust zupełny na normalnych warunkach. Dziś nie ma Mszy Św. o godz. 11.30.
  2. W czwartek 8 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Z procesją eucharystyczną po Mszy Św. o godz. 11.30 pójdziemy ulicami: Działkowa do Domu Pomocy Społecznej, Zielona, Zielna, Północna i przez Armii Krajowej do kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy: pierwszy ołtarz mieszkańcy i pracownicy DPS-u, drugi ołtarz: Koła Żywego Różańca, trzeci ołtarz: Rada Parafialna, czwarty ołtarz: Odnowa w Duchu Świętym Nazaret i już dziś bardzo dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie dekoracji ołtarzy. Na procesję Bożego Ciała zapraszamy Radę Parafialną, Koła Żywego Różańca, bielanki, dzieci rocznicowe i komunijnej, ministrantów, lektorów, Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym – Nazaret, Scholę parafialną, wszystkich parafian.
  3. Próba i spowiedź dla dzieci przed rocznicą 7.06 środa godz. 16.30 w kościele. Siostry poprowadzą próbę sapania kwiatków dlatego zapraszam dziewczęta z pierwszej komunii i rocznicowe do spasania kwiatków i niesianie poduszek na Boże Ciało.
  4. Nieszpory o Najśw. Eucharystii z procesją eucharystyczną wokół kościoła w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00 w dni powszednie w niedzielę 18.30.
  5. Próby dla młodzieży przed bierzmowaniem 19 i 20 czerwca godz. 19.00 spowiedź dla młodzieży przed bierzmowaniem 19 czerwca godz. 19.30
  6. Dziękujemy za złożone ofiary, wszelką pomoc i wsparcie finansowe. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Zapraszamy po prasę katolicka.
  7. Zapraszamy na koncert akordeonowy w ramach XXII Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej w Skierniewicach w naszym kościele 11 czerwca br. Godz.18.00 więcej informacji na plakacie.
  8. 10.00 zapraszamy rodziców po odbiór pendrivów z zdjęciami z komunii od strony zakrystii.
  9. Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży zaprasza na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie od 29.07 do 10.08. Bliższe informacje na plakacie.
  10. Zapraszamy do skierniewickiego kina na projekcje filmu o św. Carllo Acutisie włoskim nastolatku, pt. Niebo Nie może czekać. Bliższe informacje na plakacie.