1. Dziś ks. Rafał Woronowski o godz. 13.30 w naszej kaplicy odprawi Mszę Świętą prymicyjną czyli pierwszą w swoim życiu. Księdzu Rafałowi życzymy wiele łask Bożych w życiu kapłańskim.
  2. Z dniem 12 czerwca br. roku rusza budowa naszego kościoła parafialnego, proszę liczyć się z utrudnieniami w poruszaniu się na terenie naszej działki. Będzie także dodatkowy wjazd z drogi serwisowej na naszą działkę i do kaplicy. Prace potrwają do jesieni w tym roku zamierzamy wybudować fundamenty i mury kościoła. Dlatego prosimy przede wszystkim o modlitwę w intencji budowy kościoła.
  3. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, msze święte o godz. 18.30.
  4. Spotkanie organizacyjne i spowiedź przed bierzmowaniem dla młodzieży klas II i III gimnazjum czyli dwie grupy razem: 17 czerwca w kaplicy godz. 15.00. Obecność obowiązkowa. Bierzmowanie 19 czerwca godz. 18.30.
  5. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu o godz. 18.00 w niedzielę o godz. 18.30.
  6. Boże Ciało w 15 czerwca w tym roku pójdziemy z procesją po Mszy Św. o godz. 11.30 ulicami osiedla Północna. Czyli ul. Północna, Zielona, Zielna, Prądzyńskiego i wrócimy na teren przy kaplicy. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy: pierwszy ołtarz Rada Parafialna, drugi: Koła Żywego Różańca, trzeci mieszkańcy ul. Zielnej, Prądzyńskiego i Zielonej, czwarty ołtarz Odnowa w Duchu Świętym i już dziś bardzo dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie dekoracji ołtarzy.
  7.  Bóg zapłać za złożone ofiary.