1. Wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 18.30. a o godz. 7.30 zapraszam na godzinki ku czci Matki Bożej. Tego dnia pamiętamy w naszych modlitwa o osobach życia konsekrowanego a szczególnie o Siostrach ze Zgromadzenia Świętej Rodziny i Siostrach Apostolinkach. Siostry na każdej Mszy Św. przybliżą nam założenia życia konsekrowanego i złożą przed wspólnotą parafialną śluby zakonne. Obrzęd błogosławieństwa świec podczas każdej Mszy Św. Msza Św. transmitowana tego dnia o godz. 18.30
  2. 3 lutego Siostry Świętej Rodziny będą obchodziły 199 rocznicę Cudownego Błogosławieństwa Pana Jezusa, który ukazał się w monstrancji. Z tej racji w środę (3 lutego) siostry będą adorowały Najświętszy Sakrament w godzinach od 16.00 do 18.30 w naszej parafialnej kaplicy. Adoracja będzie w milczeniu. Siostry zapraszają wszystkich do wspólnej modlitwy.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca 4 lutego modlitwa za powołania z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 5 lutego: spowiedź od godz. 17.30. Msza Św. o godz. 18.30 następnie litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godziny 21.00.
  4. Zapraszam na spotkanie dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej 20 lutego (sobota) godz. 16.00 w kaplicy.
  5. Kurs dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa będzie w dnia 12-13 lutego, weekendowo. Konferencje będą się odbywały w piątek po wieczornej Mszy Św. około godz. 19.30 i w sobotę w ciągu dnia. Zainteresowanych narzeczonych prosimy o kontakt telefoniczny.
  6. Rozpoczęła się rekrutacja do naszego przedszkola im. Świętej Rodziny do grupy tradycyjnej i grupy Montessori. Informacje szczegółowe i karty do zgłoszenia dziecka do pobrania na stronie internetowej przedszkola. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców.
  7. W zeszłą niedzielę odbyła się w naszej parafii pierwsza zbiórka ofiar pieniężanach do puszki na produkty żywnościowe dla punktu „Arka”. W imieniu fundacji „Niebo Otwarte” serdeczne Bóg zapłać.
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zapraszamy po prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa. Na stoliczku za ławkami wyłożone są: ziarenko dla dzieci, woda święcona i ulotki z modlitwą błogosławieństwa kolędowego mieszkańców i domu.