1. Od dzisiejszej niedzieli 31 stycznia w naszej parafii przez osiem kolejnych niedziel będą odbywały się rekolekcje REO czyli Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują rozwoju duchowego, pogłębienia wiary, umocnienia, odnowy życia małżeńskiego i rodzinnego. Jeśli potrzebujesz zmiany w swoje życie by uczynić je szczęśliwym i pełnym mocy Bożej i radości – to zapraszam. Spotkanie raz w tygodniu w niedzielę godz. 16.00. Rekolekcje poprowadzi wspólnota odnowy w Duchu Świętym Miłosierdzie ze Skierniewic.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą z błogosławieństwem mieszkań:

1 lutego poniedziałek: ul. Witkacego numery parzyste;

2 luty wtorek: ul. Witkacego numery nieparzyste;

3 lutego środa: ul. Dobra, Królowej Jadwigi;

4 lutego czwartek: ul. Nowobielańska numery parzyste;   

5 lutego piątek: ul. Nowobielańska nieparzyste  

6 lutego sobota: ul. Starbacicha i Sybiraków

Ostatni tydzień kolędy:

8 lutego poniedziałek: ul. Skłodowskiej od nr. 60 do ulicy Przemysłowa, (numery parzyste) i ul. Czerwona i ul. Kaczyńskiego;

9 lutego wtorek: ul. Skłodowskiej od ul. Przemysłowej do nr. 178 ( numery parzyste);

10 lutego środa popielcowa – kolędy nie będzie

11 lutego czwartek: ul. Skłodowskiej od lasu do ul. Armii Krajowej; ( numery nieparzyste)

12 lutego piątek: ul. Skłodowskiej od Armii Krajowej do ul. Widok; (numery nieparzyste)  

 

Kolęda rozpoczyna się od godziny 17.00 a w sobotę od godziny 9.00. Podczas wizyty duszpasterskiej będzie możliwość złożenia deklaracji/zgłoszenia do przyjęcia młodzieży z zagranicy na ŚDM na tzw. dni w diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej, które będą przeznaczone na budowę kościoła. Jeśli ktoś z różnych względów w wyznaczonym czasie nie mógł przyjąć księdza z wizyta duszpasterską proszę o zgłaszanie się po mszy św. do zakrystii lub telefonicznie.

  1. W związku z trwającą wizytą duszpasterską do 12 lutego w dni powszednie Msza Św. będzie o godzinie 7.00. Czyli nie będzie jeszcze Mszy Św. wieczornej o godz. 18.30 z wyjątkiem: 2 lutego, środy popielcowej, pierwszego piątku miesiąca. Bardzo proszę osoby, które zamówiły w tych dniach intencję Mszalne o zgłoszenie się po mszy św. do zakrystii lub kancelarii.
  2. 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego Msza Św. z obrzędem poświecenia świec o godzinie 8.00 i 18.30.
  3. 4 lutego pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o godz. 7.00 a 5 lutego pierwszy piątek miesiąca: spowiedź od godz. 17.00, Msza św. godz. 18.30 po Mszy litania do Serca Pana Jezusa i wystawienie Najśw. Sakramentu do 21.00 i możliwość spowiedzi.
  4. W sobotę 6 lutego pierwsza sobota miesiąca msza św. o niepokalanym sercu Maryi o godz. 8.00 litania i różaniec po Mszy Św.
  5. Wizyta u osób chorych z komunią św. w pierwszy piątek miesiąca.
  6. Dziękuję za złożone ofiary składane na tace i wpłacane na konto parafialne, gość niedzielny i u naszych ministrantów