1. Po trzech latach pracy duszpasterskiej w naszej parafii żegnamy dziś ks. Pawła Górniaka, który przechodzi do domu kapłana seniora w Sochaczewie. Księdzu Pawłowi bardzo serdecznie dziękuję za pracę duszpasterską za pomoc w tych pierwszych latach organizowania naszej parafii. Dziękuję za każdą wysłuchaną spowiedź, odprawioną Mszą Św. wygłoszone kazania, dyżur w kancelarii, wspólne kolędowanie i opiekę nad grupą odnowy w duchu świętym Nazaret. Księże, dziękujemy za Twoją posługę i świadectwo życia kapłańskiego. Życzymy dużo zdrowia i zapewniamy, że będziemy pamiętali w naszych modlitwach.
  2. Dziś Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa. Siostry Świętej Rodziny z Bordeaux, które prowadzą przedszkole diecezjalne obchodzą odpust. Siostrom życzymy wielu łask Bożych, realizacji charyzmatu zgromadzenia, dużo miłości i pokoju oraz szybkiej beatyfikacji założyciela Ks. Piotr Bienvenu Noailles, francuskiego kapłana, przy tej okazji dziękujemy bardzo serdecznie za wszelką pomoc w naszej parafii. Święto patronalne przedszkola w przyszłą niedzielę.
  3. Jutro 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego, Msza Św. na zakończenie roku z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 18.30. W nowy rok 1 stycznia – wtorek Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00.
  4. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:

                             2 stycznia – środa: ul. Działkowa  lewa strona ulicy, jadąc od budującego się kościoła

                             3 stycznia – czwartek: ul. Działkowa prawa strona ulicy, jadąc od budującego się kościoła 

                             4 stycznia – piątek: ul. Nowobielańska nr. nieparzyste

                             5 stycznia – sobota: ul. Nowobielańska nr. parzyste

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na najbliższy tydzień umieszczony jest podany na stronie internetowej parafii. W sprawach kancelaryjnych parafii przez czas kolędy proszę o umawianie się telefonicznie przed południem.

  1. Uroczystość Objawienia – Pańskiego, Trzech Króli 6 stycznia – niedziela. Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00. Kreda i kadzidło będą wyłożona na stoliczku za ławkami.
  2. Pierwszy piątek miesiąca 4 stycznia, spowiedź od godz. 17.00 Msza Św. o godz. 18.30 po Mszy Św. litania i wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. Pierwsza sobota miesiąca 5 stycznia Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 następnie litania i różaniec.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania 5 stycznia (sobota) grupa I godz. 10.00; grupa II godz. 12.00. Spotkanie u sióstr Apostolinek w kaplicy.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone przy okazji kiermaszu świątecznego na okna i drzwi do naszego kościoła. Uzyskana kwota to 9 850 zł.
  5. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Bóg zapłać za złożone ofiary.