1. Wtorek 1 listopada: uroczystość Wszystkich Świętych, Msza Św. o godz. 8.00; 10.00; 11.30; 19.00. Przyjmujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych do modlitwy za zmarłych tzw. wypominki. Zapraszam do zakrystii i kancelarii parafialnej. W dniach 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 2. Przez cały miesiąc listopad podczas Mszy św. o godz. 18.30 będą czytane wypominki podzielone na trzy części w układzie poniedziałek/czwartek cz. I, wtorek/piątek cz. II, środa/sobota cz. III. Podział na trzy części będzie podany w gablocie i na drzewach wejściowych. Msza Św. za zmarłych polecanych w wypominkach w dzień zaduszny 2 listopada o godz. 19.30.
 3. 2 listopada rozpoczynamy misje parafialne, które poprowadzi ks. Dionizy Mróz SDB przypomnę Msze św. godz. 8.00; 17.00; 19.30 i około 21.00 każdego dnia Apel Jasnogórski. Spowiedź podczas każdej Mszy św. w te dni
 4. Jest to wielka szansa na odnowienie życia duchowego i religijnego dlatego proszę potraktować misje jako rekolekcje przed Bożym Narodzenie. Spowiedź w piątek jako pierwszy piątek miesiąca rano od godz. 8.00 potem od 16.00 i o 19.30
 5. Proszę zapoznać się z programem, na plakatach, ulotkach i jeśli ktoś nie ma proszę zabrać list z zaproszeniem na misje. Nauka dla rodziców w czwartek po Mszy Św, nauka dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i wolontariusze ŚDM w piątek po Mszy św. o 19.30.
 6. Nabożeństwo oczekiwania w niedzielę o godz. 16.15 w kaplicy i przejście na skrzyżowanie ulic Nowobielańska i Północna tam o godz. 17.00 powitamy obraz i procesyjnie przejdziemy do kaplicy. Zapraszam na powitanie: ministrantów, lektorów, bielanki, KŻR, wszystkie grupy parafialne, Radę Parafialną, Głos Pana, Zgromadzenia Zakonne z parafii, dzieci komunijne, OSP i wszystkich parafian. Następnie Msza Św. o godz. 18.00 w obecności ks. Biskupa Wojciecha, po Mszy  czuwanie grup parafialnych: Scholi, Odnowy w Duchu Świętym, Głos Pana, Kościół Domowy. 21.00 Apel Jasnogórski, 23.00 różaniec z wypominkami, a o godz. 24.00 Msza św. w intencji powołań z udziałem księży pochodzących z parafii i zaproszonych kolegów kursowych.
 7. Po Mszy Św. od godziny 01.00 w nocy czuwanie ulicami:

Podział ulic podczas nocnego czuwania,  godz. 1.00 Działkowa, J. Gójskiego, T. Skrzypka, Ziołowa, Jastrzębia, Zagajnikową, Jagodowa, Jaskółcza, Wiklinowa, godz. 2.00 Czerwonego Kapturka, Króla Maciusia, Kubusia Puchatka, Bajkowa, J. Brzechwy, Leśnej Polanki,  godz. 3.00 Armii Krajowej , Nowobielańska, S. Żółkiewskiego, I. Prądzyńskiego, Witkacego, Dobra, Królowej Jadwigi, Zielona, godz. 4.00 Zielna, S. Koniecpolskiego, S. Czarnieckiego, J. Zamoyskiego, B. Radziwiłłówny, Królowej Bony, Królowej Marysieńki, J. Chodkiewicza,  g. 5.00 J. Matejki, Batalionów Chłopskich, A. Wittenberga, S. Wyspiańskiego, Północna, Czerwona, Grzybowa, S. Kaczyńskiego,   g. 6.00 Starbacicha, Sybiraków, Kpt. Dudzińskiego, M.C. Skłodowskiej, Przemysłowa. Harmonogram został wywieszony na drzwiach wejściowych.

 1. Pożegnanie obrazu w poniedziałek Msza Św. na zakończenie o godz. 15.00 o godz. 16.15 liturgia pożegnania.
 2. Zapraszamy do stoiska z pamiątkami nawiedzenia obrazu MB Częstochowskiej można nabyć obrazy i pamiątki okolicznościowe oraz elementy dekoracji naszych domów na czas nawiedzenia.
 3. Podziękowanie: panom za wstawienie krzyża, panią i panom za równanie terenu przy krzyżu, dziękuję za dekorację kwiatową przy ołtarzu. Dziękuję uczestnikom warsztatów gospel, które trwały przez tydzień w naszej parafii a szczególnie p. Arturowi naszemu organiście za prowadzenie i przygotowanie.
 4. Siostry Apostolinki przez czas trwania misji parafialnych będą rozprowadzały Pismo Święte po Mszy Św. zapraszam do kupienia.
 5. Dziękuje za ofiary składane na tacę w tę niedzielę.
 6. Dzieciom dziękuję za wspólne odmawianie różańca i udział w modlitwie różańcowej.