1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich szczególnie dzieci, młodzież przygotowującą się do bierzmowania, dla dzieci będzie konkurs na obecność podczas różnica. Dzieci z klas III szkoły podstawowej odbierają dziś wraz z ziarenkiem plansze do wyklejanek. Po każdym różańcu będziecie otrzymywać jedną naklejkę kto zbierze najwięcej otrzyma ciekawą nagrodę.
  2. Pierwszy czwartek miesiąca Msza św. z modlitwą bł. Jakuba Alberione o powołania i za powołanych godz. 18.30
  3. Pierwszy piątek miesiąca 5 października: spowiedź od godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00 i 18.30. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. Pierwsza sobota miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00, litania po Mszy Św. Wizyta u osób chorych z komunią św. w pierwszy piątek miesiąca od godz. 10.00
  4. Rozpoczęliśmy w naszej parafii przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas ósmych szkoły podstawowej i z klas trzecich gimnazjum, ale zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy chcieli by uzupełnić swoje życie sakramentalne, a są już w starszych klasach lub na studiach. Kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży 13.10.2018 godz. 10.00 w kaplicy.
  5. Zapraszamy na koncert w setną rocznicę odrodzenia Polski 4 października br. o godz. 19.15 w kościele św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach. Wystąpią chóry połączone Cantores Cordis Iezu z parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Skierniewicach i Chór Towarzystwa Śpiewaczego Ziemi Sochaczewskiej. Recytacje dzieci i młodzież z Makowa i Skierniewic, wyboru tekstów dokonał ks. bp Józef Zawitkowski. Wszystkie informacje na plakacie.
  6. Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II, Papieża, Polaka 14 października – niedziela w dzień papieski. Trasa biegu prowadzi z naszej parafii pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30, bezpośrednio po zakończonej Mszy św. początek biegu. Dziękujemy za zorganizowanie biegu skierniewickiemu stowarzyszeniu Olimpijczyk.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny z różańcem, dzieci zapraszamy po ziarenko. Zapraszamy do scholii dziecięcej chłopców i dziewczęta, próba scholii w niedzielę godz. 10.30 w przedszkolu.
  8. Centrum Usług Społecznych w Skierniewicach i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza do skorzystania z oferty. Wszelkie informacje na plakacie.