1. 6 sierpnia wyrusza Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę z rejonu skierniewickiego grupa Fioletowa z przewodnikiem ks. Rafałem Babickim. Zapraszam wszystkich na pielgrzymi szlak, kto potrzebuje umocnienia wiary, odpoczynku, ciszy by rozeznać wiele spraw ze swojego życia, spowiedzi i spotkania z drugim człowiekiem. Będą konferencje, modlitwa i wiele uwielbienia Pana Boga. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 31 lipca (poniedziałek) po Mszy Św. o godz. 18.30 w naszej kaplicy. Zapisy na pielgrzymkę po Mszy Św. w zakrystii a w tygodniu w kancelarii podczas spotkania i w dniu wyjścia pielgrzymki w Łowiczu.
  2. Pielgrzymka piesza do Miedniewic Klasztornych 1 sierpnia. Msz św. na wyjście pielgrzymki o godz. 6.00 w parafii Św. Jakuba Ap. w Skierniewicach, pielgrzymi z naszej parafii dołączają przy kapliczce na ul. Widok o godz. 7.30 lub koło Hortexu.
  3. 1 sierpnia rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30
  4. Pierwszy czwartek miesiąca 3 sierpnia Msza św. o godz. 18.30. Pierwszy piątek miesiąca 4 sierpnia, spowiedź od godz. 17.00, Msza Św. o godz. 18.30, litania do Seca Pana Jezusa i wystawienie Najśw. Sakramentu z adoracją do godz. 21.00 oraz możliwością spowiedzi. Pierwsza sobota miesiąca 5 sierpnia, Msza św. o godz. 8.00 litania do Serca Maryi i różaniec po Mszy Św.
  5. Pielgrzymka autokarowa do Miedniewic Klasztornych 2 sierpnia msza św. 8.30 parking Castoramy i będzie jechał ulica Skłodowskiej.
  6. Wszystkim, którzy udają się na wypoczynek życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku.