1. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało – 3 czerwca. Msze święte o godz. 8.00, 10.00, 17.30, 19.00 w kaplicy. Msza święta o godz. 11.00 w nowym kościele i po Mszy św. procesja eucharystyczna. Pierwszy ołtarz w nowym kościele, drugi i trzeci ołtarz na placu parafialnym, a czwarty ołtarz w kaplicy. Proszę o przygotowanie ołtarzy numer dwa przez Koła Żywego Różańca i ołtarz numer trzy przez wspólnotę odnowy w Duchu Świętych „Nazaret”. Na uroczystość zapraszamy ministrantów, lektorów, scholę i bielanki. Proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas procesji.
  2. Zapraszamy dziewczęta do sypania kwiatków podczas procesji Bożego Ciała. Próba przed procesją w środę 2 czerwca godz. 19.15 przed kaplicą.
  3. Pierwszy piątek miesiąca 4 czerwca, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu przez całą noc. Proszę o zapisy na poszczególne godziny, rozpiska jest wyłożona na stoliczku za ławkami.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  5. Rocznica pierwszej komunii świętej dla dzieci i rodziców 6 czerwca w niedzielę godz. 13.00 próba przed spotkaniem 5 czerwca godz. 10.00 i spowiedź dla dzieci i rodziców.
  6. Nabożeństwa czerwcowe czyli śpiew litanii do Serca Pana Jezusa przed wystawionym Najśw. Sakramentem o godz. 18.00 w tygodniu a w niedzielę o godz. 18.30
  7. Dziękujemy panu Włodkowi za zorganizowanie i nałożenie gruntu na posadzce nowego kościoła.
  8. Przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok 2022.
  9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny.
  10. Dziękujemy za dywany i wykładziny przyniesione w zeszłym tygodniu.