1. Z wielką radością informujemy, że nasz parafianin diakon Rafał Piotr Woronowski dnia 3 czerwca br. przyjmie święcenia kapłańskie – jest to zapowiedź pierwsza. W intencji diakona Rafała pomódlmy się.
 2. Dziś Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod hasłem: „Weź i czytaj”, przy wyjściu z kaplicy każdy otrzyma fragment pisma świętego z Listu do Galatów. Po powrocie z kościoła proszę odszukać otrzymany fragment, przeczytać i rozważać w kontekście swojego powołania oraz swojej sytuacji życiowej.
 3. W miesiącu maju nabożeństwa „majowe” z litanią loretańską przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i rozważaniami Maryjnymi w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30
 4. 1 maja Msza św. o godz. 18.30 a 3 maja w Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski o godz. 8.00; 10.00; i 19.00 Nie będzie Mszy Św. o godz. 11.30
 5. Masza Święta dla tegorocznych maturzystów przed maturą 3 maja godz. 19.00. Zapraszamy szczególnie maturzystów z Ekonomika i wszystkich maturzystów oraz dyrekcje, nauczycieli, rodziców i katechetów. Na koniec Mszy św. modlitwa wstawiennicza i uroczyste błogosławieństwo maturzystów.
 6. Msza Św. przy kapliczce na ulicy Skłodowskiej 3 maja godz. 18.00
 7. W najbliższym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek 4 maja Msza Św. o powołania kapłańskie z modlitwą bł. Jakuba Alberione godz. 18.30 a w pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00, Msza Św. o godz. 18.30, litania do Serca Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00 z możliwością spowiedzi.
 8. Zapraszamy młodzież na XIII Diecezjalne Czuwanie Modlitewne w Intencji Powołań do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego 6 maja br. godz. 19.00 w Kutnie w parafii Św. Jan Chrzciciela z naszej parafii będzie organizowany autokar, zapisy w kancelarii parafialnej, wyjazd autokaru o godz. 17.15. Organizatorkami tego wydarzenia są Siostry Apostolinki.
 9. Druga tura odbioru strojów komunijnych dla dzieci 6 maja godz. 17.30 w wejściu do przedszkola.
 10. W najbliższym czasie będą organizowane pielgrzymki do Obór 20.05 i do Lichenia 11 czerwca. Więcej informacji są podane na tablicy ogłoszeń.
 11. W zeszłą niedzielę odbyła się zbiórka pieniężna dla ofiar wojny w Syrii, bardzo dziękuję za złożone ofiary, uzyskana suma to: 948,15.
 12. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej parafii ks. Mirosław Kurek, którego przyjeżdżał do nas jako pomoc duszpasterska i będzie prezentował swoją książkę ze swoimi opowiadaniami.