1. Nabożeństwo majowe z litanią loretańską ku czci Matki Bożej w dni powszednie o godz. 18.00 w niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 18.30
 2. 10 maja w naszej parafii odbędą się Uroczystości Miejsko – Gminne Dnia Strażaka Zapraszam na Mszę Św. o godz. 13.00 a przed Mszą możliwość oglądania wozów bojowych strażackich.
 3. Odbiór strojów komunijnych dla dzieci odbędzie się 15 maja o godz. 19.30 w kaplicy.
 4. Dziękuję Pani Joannie za ufundowanie naczynek do olejów świętych, dziękuję panu Markowi za zrobienie uchwytów na chorągiewki i Pani za obuszycie chorągiewek.
 5. Rocznica I komunii Św. 24 maja spotkanie rodziców w poniedziałek 11 maja o godz. 19.30 w kaplicy.
 6. W piątek 8 maja obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.30.
 7. W piątek 8 maja zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie formacyjne u Sióstr Apostolinek godz. 19.15
 8. Przez dwie ostatnie niedzielę Panie z Kół Żywego Różańca zbierały ofiary do puszek  na chorągiew parafialną. Zbiórka z dwóch niedziel wyniosła 2000 zł ze sprzedaży palm Panie uzyskały 2000 zł więc razem jest 4 tyś czyli połowa. Serdeczne Bóg zapłać. Zbiórka będzie organizowana raz w miesiącu. W maju zbiórka do puszek na chorągiew będzie 10 maja.
 9. W dniach 18,19,20 czerwca w Łowiczu odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. Ksiądz biskup Ordynariusz prosi naszą parafię o możliwość przyjęcia czterech pięcioosobowych Rodzin. Proszę chętne Rodziny z naszej parafii o zgłaszanie się kto mógłby w tym terminie przyjąć na nocleg taką Rodzinę. Już teraz bardzo dziękuję.
 10. W miesiącu maju przy kapliczce na skrzyżowaniu ulicy Widok i Skłodowskiej codziennie będzie śpiewana litania a 17 maja zostanie odprawiona tam Msza Św. o godz. 19.30
 11. Fundacja Źródła działająca przy Szkole Podstawowej „Źródła” zaprasza 6 maja o godz. 17.30 na wykład: GENDER – WYZWANIA DLA EWANGELIZACJI, WYCHOWANIA I EDUKACJI. Wykłady odbędą się przy ul. Mazowieckiej 1b. Szczegóły na plakatach.
 12. W dniach 8 – 10 maja w naszym przedszkolu odbędą się: Weekendowe Rekolekcje dla Rodzin. Już dziś zapraszamy wszystkie chętne Rodziny.
 13. Zapraszam i proszę o pomoc w czyszczeniu i malowaniu drzwi garażowych w budynku garaży w sobotę 9 maja od godz. 10.00.
 14. List ks. Biskupa Andrzeja przed peregrynacją Symboli Światowych Dni Młodzieży
 15. Gość Niedzielny u ministrantów.

Dziękujemy za złożone ofiary na tacę w zeszłą niedzielę i ofiary wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać