1. 10 kwietnia – Niedziela Palmowa Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa palm o godz. 18.30 w sobotę, Niedziela godz. 8.00, 10.00, 11.30, 17.30 i 19.00. Palmy przygotowane przez Panie ze wspólnoty Kół Żywego Różańca do nabycie przed Mszą świętą. Po Mszy Św. o godz. 11.30 dzieci z przedszkola diecezjalnego przedstawią misterium paschalne.

 

  1. Ostatnie w tym roku nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy na ostatnią w wielkim poście całonocną adoracji Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę. Prosimy o wpisywanie się na listę godzinową adoracji.

 

  1. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową – 8 kwietnia – piątek. W Tym roku pod hasłem: Droga Pojednania w intencji o pokój i zakończenie wojny w Ukrainie. Trasy do wyboru:

Niepokalanów 42 km; Św. Maksymiliana;

Skierniewice – Łowicz – Skierniewice (pętla) 57 km; Św. Wiktorii;

Skierniewice – Puszcza Mariańska – Skierniewice (pętla) 45 km; św. Stanisława Papczyńskiego.

Skierniewice – Domaniewice 46 km; bł. ks. Kard. St. Wyszyńskiego

Skierniewice – Biała Rawska 43 km; św. Wojciecha

Zapisy przez stronę internetową: www.edk.org.pl

Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpoczyna się Mszą Świętą w naszym kościele parafialnym o godz. 18.30 w piątek.

 

  1. Dni otwarte Szkoły Podstawowej Źródła Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŹRÓDŁA im. Stanisława Kostki zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się we wtorek 5 kwietnia o godz 17.00, w siedzibie szkoły przy al. Niepodległości 4. W programie prezentacja modelu szkoły dla rodziców oraz zajęcia plastyczno-muzyczne dla dzieci. Szczegóły na plakacie.

 

  1. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. Dziękujemy za złożone ofiary.

 

  1. Dziękuję o. Zbigniewowi i ks. Franciszkowi i ks. Jackowi