1. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspólnie przeżyte święta paschalne, za wszelką pomoc w organizacji poszczególnych elementów liturgii, dekoracji a przede wszystkim za Wasz tak liczny udział w triduum paschalnym i Wielkanocy. Dziękuję za wszelkie ofiary pieniężne na składane na tacę, a ministranci i lektorzy w sposób szczególny bardzo dziękują za ofiary składane przy okazji rozprowadzaniu wody święconej w sumie zebrali 2 550 zł.
  2. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego zapraszam na uroczystą koronkę do Bożego Miłosierdzia o godzinę 15.00
  3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.30
  4. Budowanie wspólnoty parafialnej to gromadzenie się na liturgii eucharystycznej czyli Mszy Św. dlatego kolejnym etapem budowy naszej wspólnoty będzie wprowadzenie Mszy Św. porannej w dni powszednie. Będzie Msza św. o godz. 7.00 rano we wtorek i czwartek, ale także tego dnia pozostaje Msza Św. o godz. 18.30 Taki układ Mszy Św. będzie już od tego wtorku 5 kwietnia br.
  5. Druga inicjatywa jako działanie duszpasterskie to Msza Św. o godz. 10.00 w niedzielę z kazaniem dla dzieci, w co drugą niedziele miesiąca, czyli za tydzień na Mszy Św. o 10.00 homilia dla dzieci z większym zaangażowaniem dzieci w liturgie. Serdecznie zapraszam całe rodziny.
  6. Przypominam i zachęcam iż można przekazywać 1 % podatku dochodowego na Fundacje Caritas Diecezji Łowickiej a tym samy na budowę naszego kościoła. W zeszłym roku jako parafia uzyskaliśmy sumę 13.800 zł za co bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. Informacje o nr. KRS: 0000 252 350 dopisek: Par. NSNMP Skierniewice 
  7. Od przyszłej niedzieli rozpoczną się zapisy intencji mszalnych na rok 2017 i są jeszcze wolne intencje w drugiej połowie bieżącego roku.
  8. Pielgrzymka do sanktuarium na Jasnej Górze 17 kwietnia wyjazd 6.00 – parking Castoramy, powrót godz. 21.00. Zapisy u p. Marianny
  9. Dzień otwarty dla gimnazjalistów w Ekonomiku Skierniewickim: czyli w Liceum i Technikum im. Wisławy Szymborskiej, dnia: 9 kwietnia br. od godziny 10.00 – 14.00 Działkowa 10. Serdecznie zaprasza dyrekcja i grono pedagogiczne !
  10. XII Diecezjalne Czuwanie w Intencji Powołań do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego 16 kwietnia br. godz. 19.00 par. Miłosierdzia Bożego Skierniewice. Zapraszają szczególnie Siostry Apostolinki
  11. Gość Niedzielny do nabycia u ministrantów.