1. Dziś Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa. Siostry Świętej Rodziny z Bordeaux, które prowadzą przedszkole diecezjalne obchodzą odpust. Siostrom życzymy wielu łask Bożych, realizacji charyzmatu zgromadzenia, dużo miłości i pokoju oraz szybkiej beatyfikacji założyciela Ks. Piotr Bienvenu Noailles, francuskiego kapłana, przy tej okazji dziękujemy bardzo serdecznie za wszelką pomoc w naszej parafii. Święto patronalne przedszkola w przyszłą niedzielę.
  2. Wtorek – 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego, Msza Św. na zakończenie roku z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 18.30. W nowy rok 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju, Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:

2 stycznia – czwartek: ul. Jastrzębia, ul. Wiewiórcza, ul. Wiklinowa – dwóch księży

3 stycznia – piątek: ul. Jaskółcza – jeden księży 

           4 stycznia – sobota: ul. Bajkowa, ul. Sezamkowa, ul. Czerwonego Kapturka

                                              – dwóch księży              

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na najbliższy tydzień umieszczony jest na stronie internetowej parafii. W sprawach kancelaryjnych parafii przez czas kolędy proszę o kontakt  telefoniczny. Przez czas kolędy nie ma Mszy Św. wieczornej w dni powszednie o godz. 18.30. Msze św. rano o godz.7.00

  1. Pierwszy piątek miesiąca 3 stycznia, spowiedź od godz. 17.00 Msza Św. o godz. 18.30 po Mszy Św. litania i wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. Pierwsza sobota miesiąca 4 stycznia Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 następnie litania i różaniec.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone przy okazji kiermaszu świątecznego na budowę kościoła.