1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii przed i po Mszy Św, kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie na Mszy Św. o godz. 18.30. Wydrukowany podział wypominek na poszczególne dni zostanie umieszczony w tablicy ogłoszeń 1 listopada.
  2. 1 listopada – środa : Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o godzinie 8.00; 10.00; 11.30; 19.00. W środę nie będzie nowenny do MB Nieustającej pomocy.
  3. 2 listopada – czwartek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze. Św. o godz. 7.30 i o godz. 18.30. O godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej oraz wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  5. Pierwszy czwartek miesiąca – 2 listopada modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 7.30 i o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 3 listopada, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 7.30 godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00
  6. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  7. W przyszłą niedzielę 5 listopada odbędzie się koncert charytatywny Uczniów Szkół Muzycznych podczas, którego została zorganizowana zbiórka na rehabilitacje i leczenie dla ucznia skierniewickiej szkoły muzycznej Mieszka Chojnackiego. Zaczynamy Mszą Św. o godz. 19.00 następnie kilka utworów bezpośrednio po Mszy. Serdecznie zapraszam !
  8. Dziś w parafii Rawka Noc Wszystkich Świętych o godz. 18.00 Msza Św. następnie spotkanie w dolnym kościele.
  9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko biblijne.
  10. Dziś także zbiórka charytatywna na potrzeby punktu Arka – serdeczne Bóg Zapłać za wsparcie.