1. Zapraszamy do zapisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na wypominki, czyli całoroczną modlitwę za zmarłych w naszej parafii. W modlitwie wspominkowej za zmarłych, modlimy się w miesiącu listopadzie na każdej Mszy Św. wieczornej oraz w ciągu roku w niedzielę o godz. 7.30 przed pierwszą Mszą Św. o godz. 8.00. Zapisy przyjmujemy po Mszy Św. w zakrystii także 1 listopada i w dzień zaduszny w zakrystii parafialnej.
  2. W listopadzie podczas Mszy św. o godz. 18.30 będą czytane wypominki podzielone na trzy części w układzie poniedziałek/czwartek cz. I, wtorek/piątek cz. II, środa/sobota cz. III. Podział na trzy części będzie podany w gablocie i na drzewach wejściowych.
  3. Uroczystość Wszystkich Świętych: 1 listopada, Msze Święte w układzie niedzielnym: 8.00, 10.00, 11.30, 19.00. Od pierwszego do ósmego listopada można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko za dusze w czyśćcu cierpiące na zwykłych warunkach czyli: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie kościoła/kaplicy, odmówić tam modlitwę pańską (ojcze nasz), oraz pomodlić się w intencji Papieża.
  4. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli dzień zaduszny drugiego listopada, Msze Św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.30, przed Mszą Św. wieczorną różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. Noc Świętych w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych 31 października w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa na Widoku godz. 19.00. Zapraszamy całe rodziny.
  6. W ostatnich dniach odbyła się z naszej parafii pielgrzymka do Fatimy. Grupa pielgrzymkowa parafian i przyjaciół parafii oraz pozostali fundatorzy, ufundowali figurkę Matki Bożej fatimskiej, różaniec, koronę oraz figurki dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie dziękujemy za ten piękny gest, który przyczyni się do rozwijania kultu Niepokalnego Serca Maryi w naszej parafii i nabożeństw fatimskich w pierwsze soboty miesiąca od maja do października. Już dziś zapraszamy wszystkich na uroczyste poświecenie figury i koronację Matki Bożej fatimskiej 13 maja przyszłego roku.
  7. Pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca: 3 listopada, spowiedź od godz. 17.30 Msza Św. o godz. 18.00 i 18.30. Wystawienie Najśw. Sakr. Litania do Serca Pana Jezusa i adoracja oraz spowiedź do godz. 21.00. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. do Serca Maryi, litania i różaniec o godz. 8.00 i spotkanie Kół Żywego Różańca.
  8. Wspieramy akcję charytatywną Caritas diecezji łowickiej przez nabywanie zniczy nagrobnych, koszt jednej szt. 3 zł. Dziękujemy za włączenie się w tę inicjatywę.
  9. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018 zapisy w kancelarii i po Mszy św.
  10.  Jutro dzieci, które przychodziły na różaniec proszone są o przyniesienie wyklejonych plansz. Rozwiązanie konkursu we wtorek przed ostatnim różańcem o godz. 17.40. Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tace i wpłaty na konto parafialne w miesiącu październiku.