1. Pierwszy piątek miesiąca 3 sierpnia, spowiedź od godz. 17.30. Msza Św. o godz. 18.30 i adoracja do godz. 21.00
  2. Miesiąc sierpień to czas kiedy podejmujemy praktykę powstrzymania się od spożywania alkoholu. Naszą trzeźwość ofiarujmy w intencji osób, które potrzebują naszego świadectwa, modlitwy i wsparcia w walce z nałogiem i uzależnieniem.
  3. Zapraszamy na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę 6-14 sierpnia.
  • Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką dziś 29 lipca godz. 17.00 w par. Niepokalanego Serca NMP Skierniewice
  • Zapisy na pielgrzymkę po każdej Mszy Św. w zakrystii i w tygodniu w kancelarii parafialnej oraz podczas spotkania organizacyjnego
  • Do zapisów potrzebny jest adres i pesel oraz wpisowe 70 zł, koszulka 25 zł, bagaż 30 zł.
  • Duchowe uczestnictwo w pielgrzymce. Duchowi pielgrzymi wpłacają 70 zł. Na ich adres jest wysyłany pakiet z gadżetem + duchowy program w wersji papierowej. W wersji mp3 konferencje do odsłuchania na stronie internetowej pielgrzymki każdego dnia podczas pielgrzymki.
  1. Panie z Kół Żywego Różańca zapraszają do robienia wianków zielnych na 15 sierpnia.
  2. Pielgrzymki: piesza do Miedniewic 1 sierpnia Msza Św. w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa godz. 7.00 a godz. 7.30 -8.00 pielgrzymka będzie przy kapliczce na skrzyżowaniu ul. Widok/Skłodowskiej/Czerwona.Pielgrzymka do Sokółki i Św. Wody 19 sierpnia wyjazd z parkingu Castoramy godz. 3.00 zapisy p. Marianna 46 833 96 89 Miedniewice pielgrzymka autokarowa 2 sierpnia.
  1. Zapraszamy po Gościa Niedzielnego i dziękujemy za złożone ofiary, życzymy dobrych wakacji.