1. Dziękujemy panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy dźwigarach, które będą wstawiane w naszym kościele. Za poświęcony czas i wykonaną pracę w imieniu całej wspólnoty parafialnej bardzo dziękujemy.
  2. Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada – czwartek, Msze Święte o godzinie 8.00; 10.00; 11.30; 19,00. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach 1 listopada godz. 18.30. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada Msza. Św. o godz. 18.00 i 18.30. Tego dnia także pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00
  3. Przyjmujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zamarłych na tzw. modlitwę wspominkową po Mszy Św. i w kancelarii parafialnej i w tygodniu. Wypominki z modlitwą za zmarłych są czytane w co drugą niedzielę o godz. 7.30.
  4. Od 5 listopada podczas Mszy św. o godz. 18.30 ( poniedziałek – piątek) a w sobotę o godz. 8.00, będzie czytana jedna część wypominek. Część I będzie czytana w poniedziałek i środa; II cz. wtorek i piątek; III cz. czwartek i sobota. Podział wypominek zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych do kaplicy, proszę o sprawdzenie, w której części znajdują się nazwiska, imiona zmarłych z rodziny.
  5. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  6. W zeszłą niedzielę odbyło się tzw. liczenie wiernych podczas praktyk religijnych niedzielnych. Podczas pięciu Mszy Św. niedzielnych było nas 1433 osoby co przy stanie liczebnym naszej parafii 3400 osób stanowi 41 %.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary w trzecia niedziela miesiąca jako zbiórka comiesięczna na budowę kościoła, oraz wpłaty na konto parafialne w miesiącu październiku.
  8. Świece nagrobne Caritas w cenie 3 zł. Fundusze wspomagają najbardziej potrzebujących w naszej diecezji świece na stoliczku za ławkami.
  9. Pielgrzymka do Świebodzina na Uroczystość Chrystusa Króla Wszech Świata 25 listopada. Wyjazd z parkingu Castoramy godz. 4.00 powrót około godz. 21.00. Zapisy u Pani Marianny.