1. Dziękuję za zbiórkę miesięczna funduszy na budowę naszego kościoła w zeszłą niedzielę.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z Kół Żywego Różańca, Przedstawicielom Ogródków Działkowych i wszystkim zaangażowanym osobą za przygotowanie uroczystości dożynkowych w naszej parafii w zeszłą niedzielę. Za Wszą pracę, starania i wysiłek jeszcze raz bardzo dziękuję.
  3. W czwartek 1-ego września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2016/17. Msza Św. na rozpoczęcie o godz. 8.30 Zapraszam dzieci, młodzież, dyrekcje, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Poświęcenie książek, przyborów szkolnych i błogosławieństwo dzieci i młodzieży w przyszłą niedzielę 4 września na Mszy Św. o godzinie 10.00
  4. Spowiedź w tym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca 2 września od godz. 17.00 Msza Św. o 18.30 po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu litania do Serca Pana Jezusa i adoracja do godz. 21.00 w tym czasie możliwość spowiedzi.
  5. 1 września przypada 77 rocznica wybuchu II wojny światowej na Mszy Św. wieczornej o godz. 18.30 będziemy modlili się za poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca 3 września Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 po Mszy różaniec i litania do Serca Maryi.
  7. Biskup Łowicki serdecznie zapraszana na rozpoczęcie Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej diecezji w sobotę 3 września 2016 roku o godzinie 17: 00 w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Nawiedzenie obrazu w naszej parafii będzie 6 listopada br. a nawiedzenie poprzedzą misje parafialne.
  8. Pierwsze spotkanie po wakacjach dla ministrantów i lektorów w sobotę 3 września o godz. 9.30
  9. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary pieniężne zakładane dziś na tacę.
  10. Pamiętajmy w naszych modlitwach za wszystkie osoby, które ucierpiały podczas trzęsienia ziemi we Włoszech z rejonu Umbria.