1. Bardzo serdecznie zapraszamy na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-15 sierpnia. W tym roku zapisy przez Internet on-line, ale będzie też możliwość zapisania się w grupie filetowej u księdza przewodnika. Spotkanie organizacyjne dla Grupy Fioletowej 4 sierpnia o godz. 17.00 w parafii Niepokalanego Serca NMP. Jest możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce zapisy po Mszy Św. uczestniczymy w programie duchowym, wpłacamy wpisowe 70 zł a  program duchowy pielgrzymki zostanie przesłany pocztą.
  1. Zachęcamy do składania intencji, które grupa filetowa zabierze z sobą na pielgrzymi szlak. Intencje składamy na stoliczku za ławkami. W tych intencjach codziennie ofiarujemy trud pielgrzymowania, różaniec, drogę krzyżową, godzinki i wszelkie modlitwy.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy za comiesięczna zbiórkę na budowę kościoła oraz wpłaty na konto parafialne, darowizny dziesięciny. Bóg zapłać.
  3. 1 sierpnia pielgrzymka piesza z naszego miasta do sanktuarium Matki Boże Świętorodzinnej do Miedniewic. Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa – Widok godz. 6.30 o godz. 7.00 przy kapliczce na skrzyżowaniu ulic: Widok, Skłodowskiej, Czerwonej możliwość dołączenia do pielgrzymów. 2 sierpnia pielgrzymka autokarowa do sanktuarium wyjazd o godz. 8.30 z parkingu Castoramy i przejazd pod do kaplicy par. Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca Msza Św. o powołania z modlitwą bł. Jakuba Alberione godz. 18.30. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 Msza Św. 18.30, litania do Serca Pana Jezusa po Mszy Św. Wystawienie Najśw. Sakramentu z adoracją w ciszy do godz. 21.00