1. Bardzo serdecznie dziękuję za Wasz udział w odpuście parafialnym i w wizytacji kanonicznej księdza Biskupa Wojciecha Osiala. Dziękuję za przedstawienie sprawozdań: Radzie Parafialnej, Kołom Żywego Różańca, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Nazaret, Głos Pana, bielankom, ministrantom, lektorom, scholii parafialnej, scholii młodzieżowej, Kościołowi Domowemu i całej wspólnocie parafialnej. Dziękuję za pomoc i przygotowanie kaplicy do wizytacji paniom: Anecie, Joli, Marii, Danusi, Annie. Panom Tadeuszowi, Arturowi. Klerykowi Michałowi. Za pomoc w przygotowaniu kancelarii parafialnej paniom: Anecie i Annie oraz panu Andrzejowi za prowadzenie kroniki parafialnej. Pani Izie za robienie zdjęć. Dziękuję za każdą pomoc i zainteresowanie. Dziękuję zgromadzeniom życia konsekrowanego siostrom Apostolinkom i Siostrom Świętej Rodziny.
  2. Porządek Mszy Św. w miesiącach wakacyjnych (lipiec-sierpień): w dni powszednie godz. 18.30 w niedzielę Msze Św. godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00 Kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, środę i piątek w godz. 17-18.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 18.30.
  4. Pierwszy piątek miesiąca 3 lipca spowiedź od godz. 17.00, Msza Św. o godz. 18.00 i o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00
  5. W pierwszą sobotę Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 litania do Serca Maryi i różaniec odmawiany przez wspólnotę Kół Żywego Różańca.