1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:

29 stycznia – poniedziałek: ul. Zielona

30 stycznia – wtorek: ul. Królowej Marysieńki, ul. Zielna

31 stycznia – środa: ul. Matejki

1 lutego – czwartek: ul. Królowej Bony, ul. Barbary Radziwiłłówny

2 lutego – piątek: ul. Wittenberga, ul. Batalionów Chłopskich

3 lutego – sobota: ul. Zamoyskiego, ul. Koniecpolskiego 

5 lutego – poniedziałek: ul. Wyspiańskiego od nr 2 do nr 16

6 lutego – wtorek: ul. Wyspiańskiego od nr 18 do nr 42

7 lutego – środa: ul. Wyspiańskiego od nr 48 do nr 62; nr. 19 i 21

8 lutego – czwartek: ul. Wyspiańskiego od nr 23 do nr 41

9 lutego – piątek: ul. Wyspiańskiego od nr 64 do nr 82

10 lutego – sobota: ul. Starbacicha lewa strona od ul. Armii Krajowej, ul. Wesoła

12 lutego – poniedziałek: ul. Starbacicha prawa strona od ul. Armii Krajowej

13 lutego – wtorek: ul. Sybiraków

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00. Kolęduje jeden księży. Ks. Paweł w tym tygodniu będzie na feriach. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą hojność. Plan wizyt umieszczony jest na stronie internetowej parafii. Harmonogram wizyty duszpasterskiej do końca umieszczony na drzwiach wejściowych i w gablocie parafialnej.

  1. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. z poświęceniem świec gromnicznych: 8.00 i 18.30. Tego dnia pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 Msza Św. o 18.30 wystawienie i adoracja NS do godz. 21.00. Pierwsza sobota miesiąca 3 lutego Msza Św. o godz. 8.00, różaniec i litania do Serca Maryi po Mszy Św.
  2. 2 lutego obchodzimy też Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego naszym Siostrom zakonnym ze zgromadzenia Sióstr Apostolinek i Sióstr Świętej Rodziny z Bordeaux, życzymy wielu łask Bożych, wiele powołań i dziękujemy za modlitwę i wszelką pomoc w naszej parafii.
  3. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej w Skierniewicach zaprasza na XV Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych. Bal odbędzie się 10 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „MARATON” w Skierniewicach. Zapisy w kancelarii parafialnej a więcej informacji na plakacie.
  4. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Dziś po każdej Mszy Św. ministranci będą rozdawali ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy wpłaty przez Fundacje Caritas. W zeszłym roku 2017 zebraliśmy sumę: 26 532 zł 80 gr, za co bardzo serdecznie dziękujemy. KES 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  5. Kurs przedmałżeński, przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 17 lutego br. – sobota o godz. 17.00. Spotkania będą w sobotę godz. 17.00.
  6. W niedzielę 11 lutego br. w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy prowadzone przez Wspólnotę Nazaret Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują umocnienia w wierze i odnowy swojego życia duchowego.