1. Zapraszamy na roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00. Zapraszamy do udziału w roratach: dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, całe rodziny, proszę pamiętać o lampionach. Dla dzieci konkurs na obecność podczas rorat po roratach przed szkołą zapraszamy na kakałko. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 9,10,11 grudnia. (piątek, sobota, niedziela)
  2. Pierwszy czwartek miesiąca 1 grudnia msza św. o powołania i za powołanych o godz. 18.30. Pierwszy piątek miesiąca 2 grudnia: spowiedź od godz. 17.30, Msza Św. o godz. 18.30 oraz adoracja w ciszy do godz. 24.00. Pierwsza sobota miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 litania i różaniec po Mszy św. roratniej.
  3. Od dzisiejszej niedzieli można nabyć opłatek na stół wigilijny. Opłatek jest wyłożony na stoliczku pod chórem. Za złożone ofiary, które przeznaczone są na wykończenie naszego kościoła – serdeczne dziękujemy.
  4. Serdecznie dziękuje: ministrantom, lektorom, dziewczętom i paniom z scholii parafialnej, oraz młodzieży starszej za wczorajsze składanie opłatków na stół wigilijny.
  5. W naszej parafii w czasie adwentu coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych różnego rodzaju z długim terminem ważności, środki czystości, słodycze itp. Proszę o zgłaszanie adresów osób, do których dostarczymy przygotowane paczki. Akcja zbierania produktów do niedzieli 18 grudnia, które składamy w kaplicy bocznej kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę 4 grudnia wyjątkowo Msza Św. dla dzieci i rodziców jako przygotowanie do pierwszej komunii świętej godz. 17.30. We wtorek 29 listopada spotkanie tylko dla rodziców dzieci komunijnych w sprawie strojów komunijnych.
  7. Spotkanie formacyjne dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w sobotę 3 grudnia godz. 14.00 w kościele.
  8. Zapraszamy po prasę katolicką Gościa Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko biblijne.
  9. Świece Caritas na stół wigilijny duże w cenie 18 zł,  małe 7 zł – fundusze przeznaczone są dla osób najbardziej potrzebujących. Bardzo dziękujemy za przygotowanie dekoracji adwentowej w kościele.
  10. Dziś po Mszach Św. zbiorka charytatywna na potrzeby punktu Arka dla podopiecznych, którzy co tydzień w czwartek otrzymują paczkę i gorący posiłek. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie fundacji.