1.Dziś Msza Św. i spotkanie dla dzieci i rodziców, przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej z klas trzecich szkoły podstawowej:  godz. 17.30.

2.Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Dla dzieci jest konkurs na obecność podczas różnica po każdym różańcu będziecie otrzymywać jedną naklejkę kto zbierze najwięcej otrzyma ciekawą nagrodę.

3.W pierwszy czwartek miesiąca – 1 października  modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 2 października, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00

4.Zapraszamy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca diecezji łowickiej do sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach – 10 października br. Wyjazd grupy ze Skierniewic o godz. 8.30 z parkingu Castoramy powrót około godz. 16.00. Bliższe informacje na plakacie informacyjnym.

5.Adoracja Eucharystyczna dla młodzieży 15 + pod hasłem: „W Sercu Jezusa” w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w kaplicy Sióstr Apostolinek w Skierniewicach ul. Nowobielańska 53. Modlitwę prowadzą Siostry Apostolinki.

6.Liturgiczne wspomnienie św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała 29 września a 1 października wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wszystkim solenizantom życzymy wiele łask Bożych i opieki świętych patronów.

7.Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto parafialne.