1. Pierwszy piątek miesiąca 1 września, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00 z możliwością spowiedzi. Na spowiedź szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego.
  2. Wizyta z komunią świętą w pierwszy piątek miesiąca u osób chorych i starszych  od godz. 10.00 – 1 września.
  3. Od 1-ego września układ Mszy Św. w dni powszednie godz. 7.30 i godz. 18.30.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca 2 września Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  5. 1 września 84 rocznica rozpoczęcia II wojny światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy tego dnia o poległych w obronie Ojczyzny.
  6. Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w poniedziałek 4 września o godz. 8.00 zapraszamy całą społeczność ekonomika: młodzież, nauczycieli, rodziców i dzieci z szkół podstawowych.
  7. Zapraszamy dziś na Muzyczne Spotkanie z Maryją pt. „Pod Twoją Obronę” zorganizowane przez Chór Parafii Garnizonowej w Skierniewicach w kościele garnizonowym o godz. 19.00. Bliższe informacje na plakacie informacyjnym.
  1. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary, dziesięciny, darowizny, ofiary indywidualne. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny.
  2. Dziś po każdej Mszy Św. zbiórka charytatywna na potrzeby punktu Arka, za złożone datki dziękujemy.